piątek 20 września 2019

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama
Wzorek

Podziękowanie za Wasz 1%

Podziękowanie za Wasz 1% - foto: archiwum prywatne
foto: archiwum prywatne 

Całym sercem chcę podziękować wszystkim, którzy oddali mi 1% swojego podatku. To dla mnie bardzo ważne, że jesteście ze mną i pamiętacie o mnie. Wiedząc o tym, czując Waszą obecność i życzliwość, wiem, że nie jestem sam.

Dziękuję. Dzięki funduszom pozyskanym w ramach 1% podatku mogę stosować konieczne lekarstwa, środki higieniczne i opatrunkowe oraz autoszczepionki i preparaty wzmacniające.

reklama

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Kiedy budzę się po dobrze przespanej nocy, bez bólu, to uśmiech sam maluje się na twarzy. Wtedy myślę o Was, o waszych troskliwych sercach i otwartych dłoniach. Wtedy czuję, że mimo bardzo wielu ograniczeń mogę stawić czoła wszystkim wyzwaniom, mogę pokonać każdą trudność, bo jesteście ze mną. Trudno opisać słowami, co czuje serce. Bo jak wyrazić radość z każdego pogodnego dnia, ze spacerów, ze spotkań z bliskimi, ze świadomości że nie jestem sam?

Dzięki Wam ludziom dobrego serca czuje się silniejszy i łatwiej mi jest wytrwać w chorobie i bezradności. Dlatego wszyscy Ci ludzie maja specjalne miejsce w moim sercu. Dzisiaj patrząc oczami osoby niepełnosprawnej widzę ból i cierpienie, które spotęgowane jest kalectwem. Ale dzięki nadziei i marzeniom, silnej woli oraz Wam ludziom dobrej woli ten ból przeradza się w chęć do życia, do bycia potrzebnym akceptowanym. Dlatego moim zdaniem życzliwość ludzka, oraz dobre słowo, gest są jednostka napędową, która pozwala pokonać przeszkody, jakie los układa nam na ścieżce życia.

Szanowni Państwo, dziękuję za Waszą obecność i dar i proszę, nie zapominajcie o mnie. Bez wsparcia będzie mi znacznie trudniej, bez Was życie straci smak!

reklama

Mariusz Haraśny

Podobne artykuły

 Iga - Nasza mała Wielka miłość

Iga - Nasza mała Wielka miłość

21 mrz.
1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze...

1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze wsparcie

20 lt.
1% dla Turku: Marcin wróć do nas

1% dla Turku: Marcin wróć do nas

14 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama