sobota 17 listopada 2018

Grzegorza, Salomei, Walerii

reklama

Podziękowanie za Wasz 1%

Podziękowanie za Wasz 1% - foto: archiwum prywatne
foto: archiwum prywatne 

Całym sercem chcę podziękować wszystkim, którzy oddali mi 1% swojego podatku. To dla mnie bardzo ważne, że jesteście ze mną i pamiętacie o mnie. Wiedząc o tym, czując Waszą obecność i życzliwość, wiem, że nie jestem sam.

Dziękuję. Dzięki funduszom pozyskanym w ramach 1% podatku mogę stosować konieczne lekarstwa, środki higieniczne i opatrunkowe oraz autoszczepionki i preparaty wzmacniające.

reklama

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Kiedy budzę się po dobrze przespanej nocy, bez bólu, to uśmiech sam maluje się na twarzy. Wtedy myślę o Was, o waszych troskliwych sercach i otwartych dłoniach. Wtedy czuję, że mimo bardzo wielu ograniczeń mogę stawić czoła wszystkim wyzwaniom, mogę pokonać każdą trudność, bo jesteście ze mną. Trudno opisać słowami, co czuje serce. Bo jak wyrazić radość z każdego pogodnego dnia, ze spacerów, ze spotkań z bliskimi, ze świadomości że nie jestem sam?

Dzięki Wam ludziom dobrego serca czuje się silniejszy i łatwiej mi jest wytrwać w chorobie i bezradności. Dlatego wszyscy Ci ludzie maja specjalne miejsce w moim sercu. Dzisiaj patrząc oczami osoby niepełnosprawnej widzę ból i cierpienie, które spotęgowane jest kalectwem. Ale dzięki nadziei i marzeniom, silnej woli oraz Wam ludziom dobrej woli ten ból przeradza się w chęć do życia, do bycia potrzebnym akceptowanym. Dlatego moim zdaniem życzliwość ludzka, oraz dobre słowo, gest są jednostka napędową, która pozwala pokonać przeszkody, jakie los układa nam na ścieżce życia.

Szanowni Państwo, dziękuję za Waszą obecność i dar i proszę, nie zapominajcie o mnie. Bez wsparcia będzie mi znacznie trudniej, bez Was życie straci smak!

reklama

Mariusz Haraśny

Podobne artykuły

Wielkopolanie chętniej dzielą się swoim 1%

Wielkopolanie chętniej dzielą się swoim 1%

8 list.
Nie skacz do wody!!!

Nie skacz do wody!!!

6 czerw.
 Iga - Nasza mała Wielka miłość

Iga - Nasza mała Wielka miłość

22 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama