poniedziałek 26 września 2022

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Prośba o zakup nowego sprzętu na siłownię "OSiR"

Prośba o zakup nowego sprzętu na siłownię
 

Szanowy Panie Burmistrzu, my niżej podpisani zwracamy się do Pana z uprzejmą prośbą o zakup nowego wyposażenia do siłowni OSIR. Od kilku lat na siłowni panują wręcz skandaliczne  warunki, pomijając fakt, że sprzęt który się psuje i rzekomo zabierany jest do naprawy, bardzo rzadko, albo w ogóle nie wraca na swoje miejsce.

Codziennie jesteśmy świadkami jak stary, zepsuty, wysłużony sprzęt może spowodować krzywdę w miejszym bądź większym stopniu, ludziom, którzy przychodzą na siłownię po pracy, bądź też po szkole, pomijając już osoby które przychodzą w celu rehabilitacji, a jest ich sporo.

reklama

Na siłownię aktywnie uczęszcza kilkaset osób w różnym wieku, a sprzęt jaki mamy do dyspozycji to dwie całe pary hantli i trzy sztangi. Wszelkie prośby i petycje o zakup nowego sprzętu przeszły bez większego echa, a odpowiedź zawsze była ta sama "Brak środków pieniężnych na zakup nowego sprzętu." Wszystkie nieudolne próby napraw sprzętu, takie jak: zrobienie z dwóch zepsutych hantli jedenej, przyspawanie do złamanego ramienia maszyny prętu stalowego w celu naprawy, badź dołożenie ciężarków "własnej roboty", które wyglądają jak stare tarcze hamulcowe od auta, o nieokreślonej ciężkości, których otwory nie pasują nawet do gryfu, gdyż są za małe, to wszystko nie wzbudza euforii, lecz jedynie śmiech i zażenowanie. Chcielibyśmy zaznaczyć też fakt, że lustra i podłoga które znajdują się na siłowni także są w opłakanym stanie.

Nie prosimy o sprzęt najwyższej jakości, lecz o to, by mieć możliwość ćwiczenia w normlanych warunkach, bez obawy, że za chwilę spadnie nam na głowę odważnik. Zakup nowego sprzętu pozwoli na poprawienie warunków i wizerunku siłownii oraz na zorganizowanie ogólnopolskich zawodów w wyciskaniu sztangi leżąc, które stanowią swego rodzaju promocję miasta, których niestety nie mogliśmy zorganizować z wiadomych powodów.

Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Z poważaniem
Uczestnicy siłownii OSIR

reklama

Podobne artykuły

Przed nami plenerowy weekend. Wyjdźcie z domu i...

Przed nami plenerowy weekend. Wyjdźcie z domu i...

19 sierp.
Turkowianie zachwyceni Piaskiem. Spektakularny...

Turkowianie zachwyceni Piaskiem. Spektakularny...

15 sierp.
Wcale nie było łatwo! Runmageddon Kids w Turku...

Wcale nie było łatwo! Runmageddon Kids w Turku...

14 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama