środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Rajd Choinkowy Tur 4x4: musisz tam być!

Rajd Choinkowy Tur 4x4: musisz tam być! - foto: archiwum klubu
foto: archiwum klubuTrasa wynosi 50-70 km i jest zróżnicowana jeżeli chodzi o poziom trudności  

Rajdy samochodowe to pasja, która przyciąga amatorów dobrych aut, przygód i dobrej zabawy. Nic więc dziwnego, że cieszą się coraz większą popularnością. W Turku istnieje Stowarzyszenie Miłośników Samochodów Terenowych Tur 4x4, które osiąga liczne sukcesy, promując miasto na terenie kraju oraz organizuje wyjątkowe imprezy. Jedna z nich odbędzie się już niebawem!

Wszyscy zainteresowani mogą już teraz zapisywać się na Rajd Choinkowy, który odbędzie się 8 grudnia na placu przy ul. Kaliskiej (tereny dawnej Mirandy). Program jest wyjątkowo atrakcyjny, a znalazły się w nim m.in.: basen z morsami, duże ognisko, paintball, alkogogle, TRIAL, OS szybkościowy, wyścig równoległy, trasa przeprawowa czy pyszne dania z grilla. Widzowie będą mieli możliwość przejażdżki autem terenowym po torze.

reklama

Wpisowe wynosi 180 zł od aut i 150 zł od quadów. W ramach tej sumy uczestnicy mają zapewnione wyżywienie, począwszy od tradycyjnego żuru z kiełbasą przy ognisku, a kończąc na bigosie i ciepłych napojach podczas zakończenia imprezy w Domu Strażaka oraz gadżety (m.in. naklejki, kufle gliniane z logo Tur 4x4). W ramach kosztu wpisowego uczestnicy rajdu mają możliwość darmowego wejścia na Termy w Uniejowie, najpopularniejszego obiektu rekreacyjnego w regionie.

Zapisywać można się w dniu rajdu od godz. 8.00 do 9.00 przy Urzędzie Miasta na trenie byłej Mirandy. Rajd startuje o godz. 9.00 w trzech kategoriach: auta seryjne (SUV i terenowe), auta przygotowane do jazdy w ciężkim terenie oraz quady. Dla widzów zostanie przygotowany teren z którego będzie można obserwować zmagania uczestników.

Trasa wynosi 50-70 km i jest zróżnicowana jeżeli chodzi o poziom trudności: do zdobycia będą pieczątki i fotopunkty. Impreza planowo zakończy się o godz. 15.30 pod Urzędem Miasta, o godz. 16.00 w Domu Strażaka odbędzie się podsumowanie rajdu oraz wręczenie dyplomów. Wtedy też zagra gwiazda wieczoru: Big Band Miasta Turek. Wspaniała atmosfera gwarantowana!

reklama

Nie masz auta terenowego, a chcesz wziąć udział w rajdzie? Nic nie stoi na przeszkodzie! Na łamach Portalu Turek.net.pl będzie można wylicytować miejsca pilota (stalowe Discovery) oraz kierowcy (białe Discovery). Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na rzecz Stowarzyszenia Przystań, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – jest to jedyna taka jednostka, która działa na rzecz dzieci.

Warto wesprzeć tą unikatową inicjatywę, ponieważ łączy w sobie nowoczesną i atrakcyjną formę spędzania czasu oraz szczytny cel – zbiórkę funduszy na rzecz najmłodszych, którzy potrzebują pomocy i zainteresowania zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Organizatorzy poszukują sponsorów, chętnych do włączenia się w wydarzenie. Wszystkie informacje udzielane są pod nr tel. 601 950 529.

M.A.

Podobne artykuły

I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

26 kw.
Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

10-12-2019
Poetyckie świętowanie po turkowsku.

Poetyckie świętowanie po turkowsku.

25-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama