środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wesprzyj 22. Finał WOŚPu!

Wesprzyj 22. Finał WOŚPu! - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie trzeba przedstawiać. Od lat inicjatywa Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na specjalistyczny sprzęt medyczny, który wielu osobom pomógł w walce o zdrowie i życie. Już 12 stycznia odbędzie się kolejna edycja kultowej akcji, podczas której wzorem ubiegłego roku będą zbierane środki na zakup sprzętu ratunkowego dla dzieci oraz dla seniorów.

Przed nami 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku w planach są koncerty, licytacje i inne formy łączące kulturę ze zbiórką pieniędzy. Tradycyjnie, nie zabraknie czerwonych serduszek, które zawsze w dzień finału oraz kilka dni po nim są dosłownie wszędzie, przypominając, że warto czasem pokierować się odruchem serca i wspomóc tę szlachetną inicjatywę. Szlachetną, bo mającą na celu ratowanie najcenniejszego co mamy: zdrowia i życia.

reklama
Większość polskich szpitali posiada sprzęt medyczny opatrzony logiem WOŚPu

Większość polskich szpitali posiada sprzęt medyczny opatrzony logiem WOŚPu. Co roku służy on tysiącom pacjentów w różnym wieku, odciążając placówki medyczne, często zadłużone, które nie byłyby w stanie same zaopatrzyć się w drogą aparaturę. Dlatego tak ważne jest, by akcja dotarła do jak największej liczny Polaków na całym świecie.

Na turkowskim rynku nie zabraknie koncertów czy tradycyjnego „światełka do nieba”. Cała ambitna akcja wymaga jednak nakładu finansowego, dlatego organizatorzy zwracają się z uprzejmą prośbą o pomoc do potencjalnych sponsorów. Co roku wiele osób prywatnych oraz instytucji włącza się w pomoc dla WOŚPu, mamy więc nadzieję, że w tym roku nie będzie inaczej. Wszyscy zainteresowani włączeniem się w akcję mogą dzwonić pod nr tel. 697 303 505. Zachęcamy do pomocy!

ma

Podobne artykuły

W sobotę zlatujemy do Gniazda w Felicjanowie!...

W sobotę zlatujemy do Gniazda w Felicjanowie!...

4 sierp.
Hej, Krwiodawcy! Nadchodzi kolejna akcja poboru...

Hej, Krwiodawcy! Nadchodzi kolejna akcja poboru krwi...

19 lip.
Sukces akcji charytatywnej dla Zbigniewa...

Sukces akcji charytatywnej dla Zbigniewa Ziętka....

27 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama