poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

SCABB szlifuje talenty - nasz reprezentant na WBW!

SCABB szlifuje talenty - nasz reprezentant na WBW! - foto: M. Derucki
foto: M. DeruckiMiki podczas Beatbox Battle Turek 2013 

Festival SCABB to najważniejsze wydarzenie kulturalne w naszym mieście – nie tylko przez koncerty czy imprezy, które pozostawiają wspomnienia dobrej zabawy, ale także dzięki temu, że jego efekty są długotrwałe. Dowodem na to jest Mikołaj Sulkowski, który jest corocznym uczestnikiem warsztatów beatboxowych.

Miki okazał się być najbardziej zaskakującym i trzecim największym talentem imprezy!‹

reklama

Przykład Mikiego potwierdza, że organizowane warsztaty szlifują młode talenty, dając im szansę startowania w zawodach ogólnopolskich z umiejętnościami na najwyższym poziomie. Młody uczestnik podbił serca publiczności podczas Stajni Talentów, gdzie zebrał największe brawa po swoim występie. Okazał się być najbardziej zaskakującym i trzecim największym talentem imprezy!

Warto także dodać, że Miki weźmie udział w WBW – Wielkiej Bitwie Warszawskiej, która jest najbardziej prestiżowym konkursem beatboxowym. Po drodze musiał podczas kolejnych eliminacji pokonać konkurentów, ale jak widać, ciężka praca włożona w ciągłe doskonalenie się dała efekty. Nie tylko SCABB, ale i wszyscy turkowianie mogą być dumni ze swojego reprezentanta. Redakcja trzyma kciuki i życzy powodzenia naszemu zdolnemu beatboxerowi!

ma

Podobne artykuły

ALSA: Wieczór pełen magii

ALSA: Wieczór pełen magii

13-08-2018
Już jutro: Co jest prawdą, a co iluzją?

Już jutro: Co jest prawdą, a co iluzją?

11-08-2018
ALSA 2018: To będzie magiczny wieczór

ALSA 2018: To będzie magiczny wieczór

10-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama