poniedziałek 25 stycznia 2021

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

ALSA: Trwają przygotowania do finałowego spektaklu

ALSA: Trwają przygotowania do finałowego spektaklu - foto: Marcin Derucki
foto: Marcin Derucki 

Od wielu lat na początku sierpnia w Turku trwa festiwal organizowany przez stowarzyszenie „Przystań”. Kiedyś znany jako SCABB, ewoluował on z eventu związanego z kulturą uliczną, na wydarzenie, w ramach którego młodzież uczy się tańca współczesnego, komponowania i aranżacji muzyki, śpiewu oraz gry aktorskiej. W tym roku motywem przewodnim festiwalu ALSA jest hasło "Życie jak iluzja". Przygotowywany spektakl finałowy będzie opowieścią o życiu między prawdą a fałszem, we współczesnym świecie, pełnym iluzji. Spektakl ma skłonić widza do refleksji nad tym, czy funkcjonowanie w wirtualnym świecie jest lepsze od prawdziwego życia. Zobaczmy w jaki sposób uczestniczki warsztatów tanecznych przygotowują się do przedstawienia końcego ALSA.

reklama

Akademia Letnich Spotkań Artystycznych współfinansowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gminę Miejską Turek oraz Powiat Turecki.

Podobne artykuły

Wideo: Tegoroczne spotkanie ze św. Mikołajem w...

Wideo: Tegoroczne spotkanie ze św. Mikołajem w...

03-12-2020
1% dla Turku: Stowarzyszenie

1% dla Turku: Stowarzyszenie "Przystań"

25-02-2020
Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki...

Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki Św....

15-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama