piątek 02 grudnia 2022

Balbiny, Ksawerego, Pauliny

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Sprawdź, czy wygrałeś karnet do Fitness Planet!

Sprawdź, czy wygrałeś karnet do Fitness Planet! - Foto: archiwum klubu
Foto: archiwum klubuWielu Czytelników chciało zdobyć karnety do Fitness Planet. Zobacz, kto wygrał! 

Po raz kolejny nasi Czytelnicy zaskoczyli nas odzewem, z jakim spotkały się zorganizowane przez Redakcję konkursy! Do wygrania były karnety na siłownię Fitness Planet oraz karnety do groty solnej. Czas na rozstrzygnięcie!

Konkurs opisowy, w którym do wygrania były wejściówki na siłownię Fitness Planet pokazał nam,  że wg mieszkańców Turek jest miastem przyjaznym sportowcom. W nadesłanych opiniach wymieniano m.in. istniejące i powstające hale sportowe, liczne orliki, basen, ścieżki rowerowe i konne, trasy uczęszczane przez biegaczy i pasjonatów nordic walking, stadion, kort tenisowy czy skate park.

reklama

Wiele osób wspomniało także o Fitness Planet, które oferuje nie tylko doskonale wyposażoną siłownię, ale przede wszystkim ciekawe zajęcia: TBC, Body Shape, Pilates i inne. Pozytywnie odebrano organizowane podczas wakacji darmowe warsztaty jogi czy spotkania z dietetykiem.

Do wygrania były dwa karnety na osiem wejść oraz pięć karnetów na jednorazowe wejście. Karnety  na osiem wejść otrzymują autorzy najlepszych opinii: Nikola Walaszek i Filip Sosiński. Karnety na pojedyncze wejście na siłownię wędrują do: Sylwii Janiak-Kolędy, Damiana Pielesiaka, Beaty Stefaniak, Natalii Osińska oraz Jakuba Antczaka.

Już jutro opublikujemy wybrane opinie na temat tego, czy Turek jest miastem przyjaznym dla sportowców.

Gratulujemy wszystkim wygranym oraz zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach! Już niebawem pojawi się okazja do wygrania atrakcyjnych nagród!

reklama

ma

Podobne artykuły

Misie lubią pomagać i wygrywać! Powiatowy...

Misie lubią pomagać i wygrywać! Powiatowy konkurs...

z wczoraj
Będą miasteczka rowerowe i symulatory do jazdy...

Będą miasteczka rowerowe i symulatory do jazdy...

30 list.
Chcą oddychać czystym powietrzem! Samorząd...

Chcą oddychać czystym powietrzem! Samorząd...

28 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama