wtorek 22 października 2019

Haliszki, Lody, Przybysława

reklama
Wzorek

Zbigniew Wodecki w Turku. Zacznie od Bacha?

Zbigniew Wodecki w Turku. Zacznie od Bacha? - foto: Jarosław Kruk / Wikipedia
foto: Jarosław Kruk / Wikipedia 

Któż z nas nie zna takich przebojów jak „Pszczółka Maja” czy „Chałupy, welcome to”? Ich twórca, Zbigniew Wodecki, już 22 grudnia da w Turku niezwykły koncert razem z Big Bandem Miasta Turek. Wydarzenie będzie zwieńczeniem III edycji Warsztatów Jazzowych Jazz Tur 2013.

Zbigniew Wodecki już od kilku dekad obecny jest na scenie muzycznej, swoim ponadczasowym repertuarem łącząc całe pokolenia. Tworzy muzykę niszową, ambitną, mimo że jego gatunkiem jest pop. Artystę cechuje ogromne poczucie humoru, którego najlepszym dowodem jest działalność kabaretowa – współpracował z Piwnicą pod Baranami czy Anawą. Grał także z orkiestrą symfoniczną Polskiego Radia oraz Krakowską Orkiestrą Kameralną.

reklama

Teraz mieszkańcy miasta i okolić będą mogli podziwiać na żywo charyzmatyczny głos artysty podczas koncertu, który odbędzie się 22 grudnia w Hali Widowiskowo – Sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Turku o godz. 18.00.

Zamiast biletów, do kupienia będą cegiełki w cenie 15 złotych. Są one do nabycia w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera lub bezpośrednio przed koncertem. Serdecznie zapraszamy!

ma

Zbigniew Wodecki w Turku. Zacznie od Bacha? - foto: Michał Jurkiewicz / wikipedia

Podobne artykuły

Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej & Big...

Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej & Big Band Turek

19 paźd.
Małgorzata Ostrowska w Turku. Takiej frekwencji...

Małgorzata Ostrowska w Turku. Takiej frekwencji i...

18 paźd.
Wideo: Legenda polskiego rocka Małgorzata...

Wideo: Legenda polskiego rocka Małgorzata Ostrowska...

15 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama