niedziela 24 stycznia 2021

Felicji, Roberta, Sławy

reklama

4 a.m. - nowe oblicze rock&rolla

4 a.m. - nowe oblicze rock&rolla
 

Młodych i ambitnych w Turku nie brakuje, zwłaszcza w dziedzinie, jaką jest muzyka. Prezentujemy  zespół 4 a.m., który powstał w sierpniu 2013 roku po rozpadzie grupy Milestone i sukcesywnie podbija serca fanów. Gdzie tkwi klucz do ich sukcesu?

Zespół tworzą Kacper Grzelak, Arek Bednarek oraz Jakub Wręczycki. W ich twórczości widać inspirację rock'n'rollem i rockabilly, czyli muzyką lat 50' i 60'. Jest to nisza pusta do tej pory, nieco u nas zapomniana, chociaż na Zachodzie gatunki te cieszą się dużą popularnością. Trzeba przyznać, że wybór jest dobry – rock'n'roll mimo zmieniającej się mody, wschodzących i spadających gwiazd wpisał się na stałe do kanonu muzyki, wciąż powracając na „salony”.

reklama

Grupa 4 a.m. chce inwestować w muzykę, ponieważ z nią właśnie wiążą swoją przyszłość. Zespół intensywnie rozwija się, koncertuje, przygotowuje się także do wydania płyty: - Zaczynamy przygotowania do wydania płyty, na której znajdzie się 10 utworów. W połowie lutego zaczynamy nagrania u Marcina „Sosny” Sosnowskiego, z którym nagraliśmy utwory demo. Bardzo dobrze nam się współpracuje, znamy się już kilka lat. Traktujemy go jak członka załogi – mówi Kacper Grzelak.

Młodzi muzycy wiedzą, że o marzenia trzeba walczyć, dlatego szturmem podbijają polskie miasta – od grudnia rozpoczęli koncertowanie m.in. we Wrocławiu, Kaliszu, Kole czy Turku. Na tym jednak nie koniec: w najbliższym czasie zagrają także w Toruniu, Włocławku, Poznaniu czy Lipnicy Wielkiej. Dbają też o swój wizerunek – w planach jest profesjonalna sesja zdjęciowa, która zostanie przeprowadzona przez Krystiana Forbergera.

Na pewno repertuar zespołu wniesie powiew świeżości na lokalną a i miejmy nadzieję, że nie tylko,  scenę muzyczną. Najważniejsze, że tworzy się z pasją – wtedy nie ma przeszkód nie do pokonania. Dlatego zachęcamy do kibicowania 4 a.m. i życzymy samych sukcesów!

ma

Podobne artykuły

Mieszkaniec powiatu w finale

Mieszkaniec powiatu w finale "Szansy na sukces". W...

19-12-2020
Wideo: Brudzewianin zwycięzcą Szansy na Sukces

Wideo: Brudzewianin zwycięzcą Szansy na Sukces

06-10-2020
Konin: Juwenalia 2015 ‒ Udane!

Konin: Juwenalia 2015 ‒ Udane!

20-05-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama