wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Dla tych, którzy nie lubią robić. Donatan i Cleo w Metaxie

Dla tych, którzy nie lubią robić. Donatan i Cleo w Metaxie - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Swoją prawdziwą słowiańską duszę można było pokazać na dzisiejszym koncercie Donatana i Cleo w klubie Metaxa. Zanim jednak rozbrzmiały znanie wszystkim hity, publiczność rozgrzewali Killer oraz Opium.

„Nie lubimy robić” czy „My Słowianie” z miejsca podbiły listy przebojów. Nic dziwnego - melodyjne utwory, które łączą w sobie nowoczesność oraz nasze piękne, rodzime tradycje i folklor bardzo przypadły do gustu nie tylko Polakom. Nasza kultura jest na tyle piękna, że powinno się ją promować. Donatan wraz z Cleo znaleźli sposób, by dotrzeć z tym przekazem także do młodych ludzi. Można było to dostrzec na dzisiejszym koncercie w Metaxa Club.

reklama

Donatan przypomina o naszych korzeniach, w lekki i zabawny sposób mówi także o narodowych wadach i zaletach. Na rynku producenckim jest od 2002 roku, sławę jednak przyniosła mu płyta „Równonoc. Słowiańska dusza”, wydana 10 lat później. Projekt okazał się być strzałem w dziesiątkę i doskonale wbił się w pustą do tej pory niszę.

Przed występem Cleo publiczność rozgrzewali rodzimi raperzy Killer oraz Opium.

Podobne artykuły

Już dziś: Chłopaki z osiedli złożą swój...

Już dziś: Chłopaki z osiedli złożą swój hip-hopowy...

01-07-2017
Wideo: Koncertowo na Dniach Tuliszkowa

Wideo: Koncertowo na Dniach Tuliszkowa

04-06-2015
Gorące, słowiańskie rytmy od Donatana i Cleo...

Gorące, słowiańskie rytmy od Donatana i Cleo porwały...

30-05-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama