piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Sprawdź, czy wygrałeś bilety na koncert zespołu Cree!

Sprawdź, czy wygrałeś bilety na koncert zespołu Cree! - Foto: cree.pl
Foto: cree.plBrałeś udział w naszym konkursie? Sprawdź, czy wygrałeś bilet na koncert Cree! 

Czas rozwiązać konkurs, w którym do wygrania były bilety na koncert zespołu Cree. Już w sobotę w Pubie 21 ok. godz. 20.00 grupa da koncert dla swoich fanów z Turku. Czy będziesz wśród nich? Sprawdź!

Cree urzeka swoim brzmieniem, nawiązującym do muzyki lat 60. i 70. Rock z bardzo wyraźnym wpływem bluesa podoba się nie tylko starszym fanom – zespół zdobywa coraz większą popularność także wśród młodszych odbiorców w całej Europie. Stąd też na pewno duże zainteresowanie konkursem, w którym do wygrania były dwa pojedyncze zaproszenia na występ.

reklama

Grupa powstała w 1993 roku z inicjatywy Sylwestra Kramka, Adriana Fuchsa i Sebastiana Riedla, syna legendarnego Ryszarda Riedla. To właśnie on jest pomysłodawcą nazwy, która nawiązuje do Indian żyjących na terenie Kanady i Stanów Zjednoczonych. Pierwotnie przeznaczona była dla jego własnego zespołu. Marzenie ojca zrealizował syn.

Zaproszenia na koncert wędrują do Edyty Raźniewskiej oraz Roberta Szymczaka. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy udanej zabawy! Tych, którzy tym razem nie wygrali zachęcamy do udziału w kolejnych naszych konkursach – na pewno ich nie zabraknie! Zapraszamy także na koncert – będzie to niezapomniane i pełne klimatu wydarzenie muzyczne, którego nie można przegapić!

ma

Podobne artykuły

"Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski"....

12 sierp.
Póki Polska żyje w nas! Niezwykły koncert...

Póki Polska żyje w nas! Niezwykły koncert...

9 sierp.
Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i...

Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i koncertów....

8 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama