czwartek 23 stycznia 2020

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Klub Tur 4x4 zaprasza na prawdziwą... TORTURĘ!

Klub Tur 4x4 zaprasza na prawdziwą... TORTURĘ!
 

Pot, błoto i adrenalina – jeżeli nie są Ci straszne, mamy doskonałą wiadomość! W dniach 23-24 maja w naszym mieście odbędzie się I Piknik Motoryzacyjny, organizowany przez Klub Tur 4x4 i TGM „MOTUR”, podczas którego na pewno nie zabraknie wrażeń! Zobacz, jakie atrakcje czekają na mieszkańców Turku!

Doskonale przygotowane samochody 4x4, wyjątkowo ciężkie trasy i wiele przeszkód do pokonania – wszystko będzie dostępne uczestników pikniku zarówno podczas dziennych, jak i nocnych zmagań przygotowanych przez członków Klubu Tur 4x4, którzy po raz kolejny pokazują nie tylko motoryzacyjne, ale także organizacyjne zacięcie. Po ogromnym sukcesie Rajdu Choinkowego, przyszła pora na kolejne, zrealizowane z jeszcze większym rozmachem przedsięwzięcie!

reklama

I Piknik Motoryzacyjny odbędzie się w dniach 23-24 maja, w większości na terenach dawnej Mirandy, gdzie powstanie także tor rajdowy. Chcesz sprawdzić możliwości swoje i własnego auta? Zapisz się i weź udział w rywalizacji! Zapisy oraz badania techniczne pojazdów będą miały miejsce 23 maja od godz. 11.00 do godz. 16.30. Prolog, który ustali kolejność startu do odcinka nocnego potrwa od godz. 17.00 do 19.00, na nocny etap pierwsze załogi wyjadą spod Urzędu Miasta o godz. 20.00. Nocne zmagania zakończą się o godz. 02.00.

Następnego dnia po paradzie ulicami miasta (godz. 11.00-12.00) rajdowe zmagania będą trwały od godz. 13.00 do godz. 20.00. I od tej to godziny w Zajeździe Staropolskim, który jest jednocześnie bazą Rajdu rozpocznie  się impreza integracyjna uczestników I Pikniku Motoryzacyjnego, której ukoronowaniem będzie wręczenie nagród zwycięzcom Rajdu TORTURA.

Nie masz samochodu terenowego? Nie oznacza to, że będziesz się nudzić – wręcz przeciwnie! Pasjonaci na pewno ucieszą się z pokazu aut zabytkowych, zapewnionego przez Automobil Klub Ostrów. Będzie to niepowtarzalna okazja do zobaczenia pięknych maszyn, będących perełkami motoryzacji.

reklama

Fani dwóch kółek nie będą mogli poczuć się stratni, ponieważ TGM „Motur” zaprosi ich w piątek na pokaz jazdy motocykli, a w sobotę pomiędzy 12.00 a 14.00 ulicami naszego miasta przejedzie Parada Uczestników I Pikniku Motoryzacyjnego.

Ponadto na wielkiej scenie zagoszczą lokalne, doskonale znane zespoły muzyczne, w tym Big Band Miasta Turku. Wisienką na torcie będzie koncert zespołu Cztery Szmery, legendy polskiego rocka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy, kto lubi i ceni sobie twórczość zespołu AC/DC będzie zachwycony występem grupy.

Dodajmy do tego liczne atrakcje okołosceniczne, czy możliwość przejechania się po torze razem z kierowcami, a udany weekend pełen wrażeń gwarantowany! Klub Tur 4x4 pokazuje dobitnie, że chcieć to móc – Raj Choinkowy okazał się wielkim sukcesem grupy pasjonatów i przyciągnął rzesze turkowian. Okazuje się więc, że impreza w założeniu niszowa, przypadła do gustu wielu mieszkańcom naszego miasta, a wspólna zabawa trwała do późnego wieczora. Czy tym razem też tak będzie? Przekonamy się o tym już za niespełna dwa miesiące. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco oraz zapraszamy na stronę klubu www.tur4x4.pl. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal Turek.net.pl. Zapraszamy!


ma

Podobne artykuły

Wideo: Motoryzacyjna Tortura 4x4. Zobacz to!

Wideo: Motoryzacyjna Tortura 4x4. Zobacz to!

27-05-2014
To była prawdziwa TORTURA!

To była prawdziwa TORTURA!

26-05-2014
Highway to TUREK. Powrót 4 Szmerów

Highway to TUREK. Powrót 4 Szmerów

23-05-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama