środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Policjanci znakują przedmioty

Policjanci znakują przedmioty
 

Policjanci Wydziału Prewencji Turkowskiej komendy rozpoczęli akcję znakowania przedmiotów przechowywanych przez działkowców. Działania zapoczątkowano na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Górnik”.

Policjanci Zespołu do Spraw Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Turku spotkali się z działkowcami na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Górnik”. Zapoczątkowali tym samym wiosenno-letnią akcję znakowania przedmiotów należących do działkowiczów.

reklama

Podczas spotkania promowali również sposoby zabezpieczeń przed kradzieżami i włamaniami do altan. Prowadzone działania cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Policjanci oznakowali m.in. sprzęt elektroniczny, kosiarki, narzędzia ogrodnicze. W ramach przedsięwzięcia prowadzonego w ramach Programu Prewencyjnego - Rodzinne Ogrodu Działkowe planowane są podobne spotkania na terenie pozostałych ogrodów działkowych w Turku.

źródło: KPP Turek

Podobne artykuły

W weekend

W weekend "Sprzątanie świata - Polska 2021". Do...

16 wrz.
Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

27 lip.
Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Malanowie!

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Malanowie!

17 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama