środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Michał Felczak - jedna osoba, wiele talentów

Michał Felczak - jedna osoba, wiele talentów - foto: K. Kościankowski
foto: K. Kościankowski 

Michał „Felek” Felczak po raz kolejny pokazuje nam, że ma talent, pasję i artystyczną, wrażliwą duszę. Tym razem nasz reprezentant zajął pierwsze miejsce w Eliminacjach Województwa Wielkopolskiego 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się w dniach 9-11 maja w Poznaniu.

Michał Felczak zajął pierwsze miejsce w kategorii dorosłych, tym samym kwalifikując się do reprezentowania Wielkopolski w finale. Ostateczne rozstrzygnięcie tegorocznej edycji nastąpi w dniach 25-28 czerwca w Ostrołęce. O miano najlepszego w swojej kategorii walczyło 8 reprezentantów łącznie z ambitnym turkowianinem. Ogólnie w konkursie udział wzięły 53 reprezentacje. Jury miało więc trudne zadanie, a rywalizacja odbywała się na bardzo wysokim poziomie.

reklama

Wszyscy wymienieni w werdykcie jury laureaci otrzymali Brązową Odznakę Recytatora. Michał po raz kolejny zagrał na nosie niedowiarkom i malkontentom, pokazując, że w życiu nie można się poddawać, a skrupulatne dążenie do celu i ciągła praca nad sobą dają znakomite efekty.

Warto nadmienić, że ten młody mężczyzna jest człowiekiem renesansu – nie tylko jest wokalistą i gitarzystą, ale występuje na deskach kaliskiego teatru. Teraz, jak widać, próbuje swoich sił w recytacji, odnosząc wspaniałe wyniki. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

ma

Podobne artykuły

Festiwal Słowa

Festiwal Słowa "Poetika. Lab" w Miejskim Domu Kultury

17 wrz.
Dania z Kapłona wygrywają w Dobrej....

Dania z Kapłona wygrywają w Dobrej. Wielkopolski...

7 sierp.
 Sukces uczennicy ZSP Słodków w Konkursie...

Sukces uczennicy ZSP Słodków w Konkursie Youngstar

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama