sobota 25 stycznia 2020

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

I Piknik Motoryzacyjny - nie przegap tego!

I Piknik Motoryzacyjny - nie przegap tego!
 

Klub Tur 4x4 oraz instytucje współorganizujące zapraszają na I Piknik Motoryzacyjny, który odbędzie się w dniach 23-24 maja – wrażenia gwarantowane! Jakie atrakcje czekają na fanów dwóch i czterech kółek? Piękne samochody, pokazy, koncerty, niezwykle trudny rajd przeprawowy TORTURA, a także wiele innych atrakcji. Musisz tam być!

Interesujesz się motoryzacją? Twój samochód jest Twoją pasją? Spotkaj się z ludźmi o podobnych poglądach, którzy chętnie wymienią się doświadczeniami oraz wprowadzą Cię w fascynujący świat samochodów i motocykli. Zaczynamy już 23 maja o godz. 15.00 uroczystym otwarciem pikniku, które będzie miało miejsce na dobrze już znanym placu przy ul. Kaliskiej 61. Co czeka na przybyłych tego dnia? Pokazy motocykli oraz aut zabytkowych, trial motocyklistów, punkty gastronomiczne oraz atrakcje dla dzieci. Nie zabraknie oprawy muzycznej – na scenie zaprezentują się Big Band Miasta Turek, zespół Cztery Szmery i grupa Kers.

reklama

Co przyniesie nam drugi dzień imprezy? Na pewno nie nudę! Już o godz. 9.00 rozpocznie się pierwszy rajd przeprawowy TORTURA 4x4 – gwarantujemy, że uczestnicy będą musieli zmierzyć się z niezwykle wymagającymi trasami. Od godz. 11.00 do godz. 13.00 mieszkańcy będą mogli obejrzeć paradę aut zabytkowych ulicami miasta, z kolei od godz. 13.00 do godz. 18.00 potrwa parada samochodów i motocykli objeżdżająca okoliczne gminy: Turek, Władysławów, Przykona i Brudzew. O godz. 19.00 w Zajeździe Staropolskim w Olszówce nastąpi oficjalnie zakończenie imprezy oraz wręczenie nagród i wyróżnień zwycięzcom rajdu.

Po sukcesie Rajdu Choinkowego przyszedł czas na nowy projekt, jakim jest I Piknik Motoryzacyjny. Klub 4x4 po raz kolejny pokazuje, że w Turku można stworzyć wydarzenia o wyjątkowym, niszowym charakterze. Chcesz spróbować swoich sił za kółkiem samochodu terenowego? Weź udział w pikniku, który ma szansę na stałe wpisać się w kalendarium imprez naszego miasta. Patronat medialny nad I Piknikiem Motoryzacyjnym objął Portal Turek.net.pl.  Wstęp wolny. Zapraszamy!

Szczegółowy program imprezy w kalendarium oraz na plakacie.

reklama

I Piknik Motoryzacyjny odbędzie się dzięki Klubowi Tur 4x4, Komendzie Powiatowej Policji w Turku, Nadleśnictwu Turek, gminie Przykona, gminie Brudzew, gminie Turek, gminie Władysławów, miastu Turek, Starostwu Powiatowemu w Turku. Wydarzenie patronatem honorowym objął Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu.

ma

I Piknik Motoryzacyjny - nie przegap tego!

Podobne artykuły

Rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy Pojazd...

Rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy Pojazd...

20-07-2019
Wideo:Tuning, mocne car audio, drift czyli Moto...

Wideo:Tuning, mocne car audio, drift czyli Moto...

01-10-2017
Wideo: Stoją i niszczeją. Czy ktoś usunie...

Wideo: Stoją i niszczeją. Czy ktoś usunie...

30-06-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama