piątek 06 grudnia 2019

Dionizji, Leontyny, Mikołaja

reklama
Wzorek

KWB Adamów: 35-latek stracił rękę podczas pracy

KWB Adamów: 35-latek stracił rękę podczas pracy - Foto: sxc.hu / Manu Mohan
Foto: sxc.hu / Manu Mohan 

W poniedziałek 16 czerwca podczas nocnej zmiany na odkrywce Koźmin w KBW „Adamów” doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego 35-letni mieszkaniec Turku stracił rękę. Przyczyny zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratora.

Do wypadku doszło około godziny pierwszej w nocy podczas pracy przy zwałowarce. Przy ogromnej maszynie pracuje czterech górników, nie mających ze sobą kontaktu wzrokowego. Kiedy zwałowarka zatrzymała się, usłyszeli wołanie o pomoc. Na miejscu okazało się, że jednemu z pracowników taśmociąg wciągnął i urwał rękę.

reklama

Natychmiast wezwano karetkę pogotowia, która rannego mężczyznę przetransportowała do kliniki w Poznaniu. Nie wiadomo jednak, czy tam udało się doszyć urwaną na wysokości powyżej łokcia rękę. Stan poszkodowanego jest stabilny, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

ma

Podobne artykuły

Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Brudzewie

Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Brudzewie

17 paźd.
Osadnik Gajówka atrakcja turystyczna która...

Osadnik Gajówka atrakcja turystyczna która czeka na...

12 sierp.
Przykona: Zdaniem Bryla hałas o Ościsłowo nie...

Przykona: Zdaniem Bryla hałas o Ościsłowo nie pomoże...

12-04-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama