środa 30 września 2020

Geraldy, Honoriusza, Wery

reklama

Karolina Augustyniak wygrała sukces

Karolina Augustyniak wygrała sukces - Foto: Miejski Dom Kultury w Turku
Foto: Miejski Dom Kultury w Turku 

Turek ma powody do dumy – cały kraj zobaczył ogromny talent Karoliny Augustyniak, podopiecznej Miejskiego Domu Kultury w Turku, która zdobyła III miejsce w finale XIX Festiwalu Piosenki Wygraj Sukces w Tarnobrzegu. Na scenie rywalizaowała z młodymi wokalistami z całego kraju.

Karolina swój talent szlifuje pod okiem instruktura Pawła Grabary, który na swoim koncie ma już liczne sukcesy w dziedzinie kształtowania młodych i zdolnych muzyków. Wokaliści, którymi się opiekuje, co roku znajdują się w ścisłej czołówce tarnobrzeskiego festiwalu, który uchodzi za największy i nabardziej prestiżowy w Polsce.

reklama

Przez sito eliminacji przeszło 2300 biorących udział uczestników, dla których wygrana w festiwalu jest przepustką do dalszej kariery piosenkarskiej. Poczynania wokalistów śledzi stała publiczność związana z branżą muzyczną. W ścisłym finale krajowym zostają najlepsi z najlepszych. Wśrod nich znalazła się jedyna reprezentantka naszego powiatu, która już w ubiegłym roku walczyła w finale.

Wymagające jury doceniło jej piękny głos oraz charyzmę, przyznając III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych. Jest to ogromny sukces dla Karoliny, szansa na zaprezentowanie swojego talentu szerokiemu gronu publiczności i zaistnienie na poważnej scenie polskiej muzyki. Trzecie miejsce na podium największego polskiego festiwalu na pewno jest powodem do dumy zarówno dla samej Karoliny, jak dla instruktorów z MDKu i wszystkich mieszkańców powiatu. Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć!

ma

Podobne artykuły

Zwycięstwo drużyny Tur 1921 Turek w meczu...

Zwycięstwo drużyny Tur 1921 Turek w meczu...

19 lip.
Kolejne ogromne sukcesy Patrycji Szewczyk z...

Kolejne ogromne sukcesy Patrycji Szewczyk z szansą...

15 lip.
Wideo: Finał wyjątkowej Akcji Metamorfozy...

Wideo: Finał wyjątkowej Akcji Metamorfozy "Kobieta -...

22 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama