wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Tydzień Kultury i Etyki Chrześcijańskiej - ostatnie dni!

Tydzień Kultury i Etyki Chrześcijańskiej - ostatnie dni! - Foto: ma
Foto: ma 

Tydzień Kultury i Etyki Chrześcijańskiej przyciągnął nie tylko wiernych z Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan, ale wielu mieszkańców Turku, którzy chcą poznać zasady panujące w kościołach protestanckich. Wśród nich nie zabrakło także dzieci, które mogły uczyć się przez zabawę.

Było wesoło, gwarnie, rodzinnie – namiot stojący na terenie OSiRu wypełnił się śmiechem oraz wspólnie śpiewanymi piosenkami. Tak zgromadzone dzieci wspólnie świętowały ostatnie zajęcia w ramach Tygodnia Kultury i Etyki Chrześcijańskiej. Nie zabrakło także zabawy na świeżym powietrzu.

reklama

Na zakończenie zajęć każdy z uczestników otrzymał Pismo Święte dla dzieci oraz słodki upominek. Nie oznacza to jednak końca wydarzenia: zarówno dzisiaj, jak i jutro będzie można wziąć udział w koncertach oraz ciekawych prelekcjach.

Koncerty będą odbywały się w godz. 17.00-19.30. Wieczory muzyki praise & worship są doskonałą okazją do spędzenia popołudnia w dobrym towarzystwie, a także do poznania religii wspólistniejącej na naszych ziemiach od wielu dekad.

O godz. 20.30 będzie można wziąć udział w projekcji filmów. Nie zabraknie także ciekawych rozmów – zapraszamy do wysłuchania prelekcji dr Czesława Bassara, misjonarza, autora książek o tematyce chrześcijańskiej, a także Henryka Dedo, dyrektora programu radiowego „Głos Ewangelii”.

reklama

Wydarzenie cieszy się zainteresowaniem turkowian, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę, rozwinąć się i poznać nowych ludzi. Ciekawa forma spotkań oraz towarzysząca im miła atmosfera pokazują, że można rozmawiać ze sobą ponad podziałami. Zachęcamy do udziału!

ma

Podobne artykuły

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

12 lip.
Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR...

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy...

1 lip.
Wesołe ferie z Oyama Karate.

Wesołe ferie z Oyama Karate.

28 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama