sobota 15 maja 2021

Dionizego, Nadziei, Zofii

14°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Tydzień Kultury i Etyki Chrześcijańskiej - ostatnie dni!

Tydzień Kultury i Etyki Chrześcijańskiej - ostatnie dni! - Foto: ma
Foto: ma 

Tydzień Kultury i Etyki Chrześcijańskiej przyciągnął nie tylko wiernych z Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan, ale wielu mieszkańców Turku, którzy chcą poznać zasady panujące w kościołach protestanckich. Wśród nich nie zabrakło także dzieci, które mogły uczyć się przez zabawę.

Było wesoło, gwarnie, rodzinnie – namiot stojący na terenie OSiRu wypełnił się śmiechem oraz wspólnie śpiewanymi piosenkami. Tak zgromadzone dzieci wspólnie świętowały ostatnie zajęcia w ramach Tygodnia Kultury i Etyki Chrześcijańskiej. Nie zabrakło także zabawy na świeżym powietrzu.

reklama

Na zakończenie zajęć każdy z uczestników otrzymał Pismo Święte dla dzieci oraz słodki upominek. Nie oznacza to jednak końca wydarzenia: zarówno dzisiaj, jak i jutro będzie można wziąć udział w koncertach oraz ciekawych prelekcjach.

Koncerty będą odbywały się w godz. 17.00-19.30. Wieczory muzyki praise & worship są doskonałą okazją do spędzenia popołudnia w dobrym towarzystwie, a także do poznania religii wspólistniejącej na naszych ziemiach od wielu dekad.

O godz. 20.30 będzie można wziąć udział w projekcji filmów. Nie zabraknie także ciekawych rozmów – zapraszamy do wysłuchania prelekcji dr Czesława Bassara, misjonarza, autora książek o tematyce chrześcijańskiej, a także Henryka Dedo, dyrektora programu radiowego „Głos Ewangelii”.

reklama

Wydarzenie cieszy się zainteresowaniem turkowian, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę, rozwinąć się i poznać nowych ludzi. Ciekawa forma spotkań oraz towarzysząca im miła atmosfera pokazują, że można rozmawiać ze sobą ponad podziałami. Zachęcamy do udziału!

ma

Podobne artykuły

Zakończono konsultacje w sprawie skateparku....

Zakończono konsultacje w sprawie skateparku....

11 maj.
Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

15 st.
Pływalnia na ul. Sportowej zamknięta do 17...

Pływalnia na ul. Sportowej zamknięta do 17 stycznia.

22-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama