piątek 02 października 2020

Racheli, Sławy, Teofila

reklama

Rój os w mieszkaniach po Lecie z Radiem

Rój os w mieszkaniach po Lecie z Radiem
Osy miały swoje gniazdo w przestrzeni między ścianą a ociepleniem 

Chwile grozy przeżyli mieszkańcy bloku przy ul. Spółdzielców 26, którzy na balkonach oglądali pokaz sztucznych ogni na zakończenie Lata z Radiem. Huk fajerwerków spłoszył osy, które jak się okazało, miały swoje gniazdo w przestrzeni między ścianą a ociepleniem.

Rój os spłoszony wystrzałami wyleciał z gniazda, oblegając okna. Część z nich była otwarta, nie tylko przez temperaturę, ale także przez wzgląd na mieszkańców obserwujących pokaz. W najgorszej sytuacji była rodzina, której okna i balkon znajdowały się najbliżej gniazda – w swoim mieszkaniu naliczyli oni ponad 70 owadów.

reklama

Na szczęście nikomu nic się nie stało, żaden z mieszkańców nie został dotkliwie użądlony. Wczoraj specjalistyczna firma usunęła gniazdo.

ma

Podobne artykuły

Turek: Zarzuty za kradzież z włamaniem oraz...

Turek: Zarzuty za kradzież z włamaniem oraz...

21-08-2017
Turek: Pożar na Spółdzielców

Turek: Pożar na Spółdzielców

18-08-2017
Turek: Tragiczny pożar przy Spółdzielców. Nie...

Turek: Tragiczny pożar przy Spółdzielców. Nie żyje...

14-04-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama