środa 28 lipca 2021

Ady, Wiwiany, Sylwiusza

18°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

SCABB zdominuje weekend - zobacz, co będzie się działo!

SCABB zdominuje weekend - zobacz, co będzie się działo! - Foto: sxc.hu / Luis Brito
Foto: sxc.hu / Luis Brito 

Weekend niewątpliwie zostanie zdominowany przez Festival SCABB, który, niestety, dobiega końca. Zanim jednak zobaczymy Wielki Finał, będziemy mogli wziąć udział w kilku naprawdę godnych uwagi wydarzeniach.

Jednym z nich będą Otwarte Mistrzostwa Turku w Jeździe na Deskorolce, które rozpoczną się jutro, tj. 15 sierpnia o godz. 12.00 na terenie Skateparku (OSiR). Co roku wydarzenie przyciąga fanów deski, którzy na prestiżowe zawody ściągają z całej Polski. Prócz gości nie zabraknie także zawodników z Turku, mogących pochwalić się wysokim poziomem swoich umiejętności. Na pewno warto tam być i poczuć atmosferę zdrowej rywalizacji!

reklama

Następnie, o godz. 20.00, impreza przeniesie się do Pubu 69, gdzie będziemy świadkami kolejnej już Beat Battle. Będzie to zwieńczenie warsztatów djsko-producenckich, które prowadził niezastąpiony Tas. Czy zobaczymy stałych uczestników wydarzenia? Kto tym razem wygra bitwę? Przekonamy się już jutro!

Ostateczny finał tegorocznej edycji Festivalu SCABB nastąpi w niedzielę o godz. 18.00 w rynku miejskim w Turku. Na scenie, która powstanie w sercu naszego miasta, swój talent i efekty ciężkiej pracy zaprezentują młodzi tancerze i aktorzy, którzy po raz kolejny mogli szlifować swoje umiejętności pod okiem najlepszych. Na pewno będzie to czas próby, ale i wzruszeń – dobiegną końca cudowne, twórcze 2 tygodnie wspólnych spotkań.

Zachęcamy do udziału – to ostania okazja, by poczuć wspaniały klimat festiwalu, który przez dwa tygodnie całkowicie zmienia oblicze naszego miasta.

ma

SCABB zdominuje weekend - zobacz, co będzie się działo!

Podobne artykuły

Oklaski na premierze spektaklu

Oklaski na premierze spektaklu "MY PSY" w Miejskim...

25 lip.
Sukces Joasi z CKiBP Malanów na przeglądzie...

Sukces Joasi z CKiBP Malanów na przeglądzie piosenki...

31 maj.

"Widzieć Inaczej" z Robertem Janowskim. Scena to...

20-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama