środa 28 września 2022

Libuszy, Wacławy, Wacława

6°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Rezerwat uświetni Sztukę na Ulicy

Rezerwat uświetni Sztukę na Ulicy - Foto: M. Derucki
Foto: M. Derucki 

7 września po raz kolejny mieszkańcy Turku będą mogli poznać lokalnych artystów – tegoroczna „Sztuka na Ulicy” zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Nie zabraknie też koncertów, podczas których na scenie będzie królował rock.

W tym roku postawiono na zespoły rockowe – na scenie, która stanie na turkowskim rynku o godz. 18.00 zaprezentuje się grupa 4 a.m., która przeniesie nas w szalony świat rock&rolla, o godz. 20.00 wystąpi gwiazda wieczoru, kultowy zespół Rezerwat, grający rocka od 1982 roku.

reklama

„Sztuka na Ulicy” to jedna z niepowtarzalnych okazji, by poznać lokalnych twórców, a także nabyć perełki rękodzieła. Jak co roku, nie zabraknie stoisk Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera.

Wydarzenie na pewno spodoba się najmłodszym, na których czekają liczne atrakcje: możliwość tworzenia kredą wielkich rysunków, warsztaty hula-hop, zabawy w piaskownicy czy ogromne bańki mydlane to przecież prawdziwa frajda! O godz. 16.00 odbędzie się program dla dzieci „Na Magicznej Wyspie”.

Ponadto na zgromadzonych czekają dorożki czy streetball na OSiRze. Na pewno warto wziąć udział w wydarzeniu, które co roku przyciąga tłumy mieszkańców. Organizatorami imprezy są Miejski Dom Kultury oraz Urząd Miejski w Turku. Zapraszamy!

ma

Rezerwat uświetni Sztukę na Ulicy

Podobne artykuły

Festyn

Festyn "Sztuka na ulicy" z narodowym czytaniem

12-09-2021
Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10-09-2021
Sztuka na Ulicy. Każdy znalazł coś dla siebie

Sztuka na Ulicy. Każdy znalazł coś dla siebie

14-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama