piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Muzyczna jesień w Pubie 21. T-LOVE, KAT i inni zagrają w Turku

Muzyczna jesień w Pubie 21. T-LOVE, KAT i inni zagrają w Turku - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Po raz kolejny Pub 21 nie pozwoli, aby mieszkańcy powiatu tureckiego siedzieli jesiennymi wieczorami w domach. Prezentujemy listę zespołów, które do końca roku zagrają w naszym mieście. Oczywiście w Pubie 21.

KAT (12 października)

Kat - najważniejszy polski zespół muzyki trashmetalowej datuje swoje początki na przełom lat 70. i 80. Grupa, początkowo składająca się z dwóch gitarzystów, basisty i perkusisty, wykonywała jedynie utwory instrumentalne. W roku 1981 do zespołu dołączył wokalista - Roman Kostrzewski. Dzięki wspólnemu sukcesowi na festiwalu jarocińskim, Kat nagrał pierwszy singiel - “Ostatni Tabor/”Noc Szatana”. W Turku po raz trzeci.
Bilety: 40/49 zł

reklama

T-LOVE (31 października)

Kto nie zna T. Love? Ich hity towarzyszą nam nieprzerwanie od 1982 roku, łącząc w sobie wspaniałą muzykę i niebanalne teksty. „Ajrisz”, „Warszawa”, „King” czy „Święty” - utwory zespołu codziennie można usłyszeć w polskich stacjach radiowych. Charyzmatyczny głos wokalisty, Muńka Staszczyka, a także rockowy repertuar, który przez lata czerpał inspirację z punka czy reggae zjednały grupie ogromną rzeszę fanów.
Bilety: 50/60 zł

Red Lips (15 listopada)

Red Lips istnieją na scenie muzycznej od 2009 roku. Obecnie w skład zespołu wchodzą cztery osoby o nietuzinkowych charakterach, które łączy przyjaźń i miłość do muzyki. W programie „Must Be The Music” doszli aż do półfinału. Ostatnio rekordy popularności bije ostatni utwór grupy „To co nam było”, jednak warto zapoznać się z całym repertuarem zespołu, który wzbogaca niesamowity, mocny głos wokalistki.
Bilety: 40/50 zł

4 Szmery (22 listopada)

Zespół połączyła wspólna fascynacja jednym z największych bandów tego świata - AC/DC. Bo można być fanem, ale z czasem „słuchanie już nie wystarcza”. A co to za zespół, który gra covery? A gdzie własne kompozycje, prawdziwa twórczość? Te pytania padają od kilku lat pod adresem zespołu, który prosi swoich przyjaciół o cierpliwość, a hejterom tłumaczy, że AC/DC to klasyka taka sama jak Bach, Mozart, Chopin.
Bilety: 40/50 zł

reklama

Cree (6 grudnia)

Cree to polski zespół grający rocka o silnym zabarwieniu bluesowym, stylem przypominającym muzykę lat 60. i 70. Zespół powstał w 1993 roku w Tychach z inicjatywy trzech niespełna 16-letnich chłopców - Sebastiana Riedla, Sylwestra Kramka i Adriana Fuchsa. Pomysłodawcą nazwy był muzyk Ryszard Riedel, ojciec Sebastiana, którego fascynowała historia i życie Indian, sam chciał w przyszłości mieć zespół o takiej nazwie.
Bilety: 40/50 zł

Oddział Zamknięty (20 grudnia)

Grupa powstała na przełomie lat 70-tych i 80-tych (w 1979 roku), stając się szybko jednym z najważniejszych głosów ówczesnego młodego pokolenia. To nie pierwsza wizyta OZ w naszym mieście. Ostatni raz zespół zagrał w Turku 13 grudnia ub., podczas 31. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

Supportem OZ będzie zespół Statyści, który gra muzykę lokującą się gdzieś między blues-rockiem a grunge'm, ma na koncie ponad 100 koncertów w różnych miastach Polski. Występował zarówno na małych jak i dużych scenach.
Bilety: 50/60 zł

oprac. MD

Podobne artykuły

Ruda ponownie w 21

Ruda ponownie w 21

17-11-2014
Zobacz, co potrafią Red Lips!

Zobacz, co potrafią Red Lips!

12-11-2014
Wideo: T. Love - koncert w PUB21

Wideo: T. Love - koncert w PUB21

06-11-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama