piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Odwiedź Św. Mikołaja w jego Biurze

Odwiedź Św. Mikołaja w jego Biurze - foto: M. Derucki
foto: M. DeruckiKadr z ubiegłorocznego Biura Św. Mikołaja 

Ileż dzieci doznaje zawodu, chcąc w Wigilię zobaczyć Świętego Mikołaja? Co prawda w ten magiczny wieczór Mikołaj ma mnóstwo roboty – musi dostarczyć prezenty na czas, ale będzie okazja, aby spotkać się z nim wcześniej! Zapraszamy do Biura Świętego Mikołaja, które w dniu 20 grudnia będzie mieściło się w Przystani, ul. Browarna 13.

Na jeden dzień ulubiony święty dzieci przejmie od Burmistrza Miasta Turku klucze do miasta. Co będzie czekało na najmłodszych oraz ich rodziny? Nie zabraknie na pewno cudownej i ciepłej atmosfery – jak wiadomo, Mikołaj kocha dzieci! Nie oznacza to jednak, że Biuro jest niedostępne dla dorosłych, wręcz przeciwnie! Podczas ponownej wizyty Mikołaja w naszym mieście zostanie wykonany najdłuższy łańcuch świata „Świąteczny Łańcuch Pokoleń”. Do wspólnej zabawy zaproszeni są rodzice oraz dziadkowie.

reklama

W sobotę 20 grudnia Biuro czynne będzie od godz. 10.00 do godz. 18.00.

Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość porozmawiania ze Świętym Mikołajem, wspólne śpiewanie kolęd, tworzenie wyjątkowych świątecznych ozdób oraz napisanie i przekazanie listu z opisem wymarzonych prezentów. Mikołaj na pewno przeczyta je wszystkie i postara się, by prośby zostały spełnione. Możliwe będzie także wykonanie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem, Śnieżynką, Elfem i Sekretarzem.

Podobne artykuły

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

29-12-2019
Jasełka w ZS-P w Dobrej

Jasełka w ZS-P w Dobrej

25-12-2019
Poetyckie, plastyczne i muzyczne Jasełka w...

Poetyckie, plastyczne i muzyczne Jasełka w Szkole...

23-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama