poniedziałek 17 luty 2020

Donata, Gizeli, Łukasza

reklama

Interwencje miejskie na telefon

Interwencje miejskie na telefon - foto: freeimages.com / Frank Mortensen
foto: freeimages.com / Frank Mortensen 

Od ponad dwóch miesięcy funkcjonuje miejski telefon interwencyjny. Mieszkańcy chętnie z niego korzystają, zgłaszając różne problemy z terenu Turku.

Najbardziej telefony rozdzwoniły się tuż po uruchomieniu numeru interwencyjnego. Mieszkańcy zgłaszali, gdzie nie zostały skoszone trawniki, gdzie nie działa lampa uliczna bądź jest zasłaniana przez koronę drzewa. Były również interwencje dotyczące miejsc handlowych na miejskim zieleniaku przy ul. Legionów Polskich i starych masztów flagowych. Jeden z mieszkańców przez miejski telefon interwencyjny wnioskował o wybudowanie ścieżki rowerowej biegnącej z Turkowic, przez Turek do Władysławowa.

reklama

Jak wiadomo, nie wszystko leży w kompetencji samorządu miasta Turek. Urzędnicy wszystkie interwencje, które dotyczyły Gminy Miejskiej Turek, załatwiali od ręki. Z kolei w pozostałych sytuacjach kierowali je do odpowiednich organów bądź zarządców.

Przypominamy, że na numer 63 289 61 56 można zgłaszać wszelkie interwencje dotyczące działania miejskiej infrastruktury, takiej jak np. lampy, kosze na śmieci, ławki, barierki, chodniki itp.

Anna Michalak
insp. ds. promocji miasta, komunikacji społecznej i mediów
Wydział Strategii i Rozwoju
Urząd Miejski w Turku

Interwencje miejskie na telefon

Podobne artykuły

Niebezpieczna burza przeszła przez powiat...

Niebezpieczna burza przeszła przez powiat turecki -...

18-06-2019
Zimowy telefon interwencyjny

Zimowy telefon interwencyjny

15-01-2016
Jest miejski telefon interwencyjny

Jest miejski telefon interwencyjny

29-06-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama