poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Rozmowy o zagospodarowaniu przestrzennym powiatu

Rozmowy o zagospodarowaniu przestrzennym powiatu - foto: freeimages.com / Irum Shahid
foto: freeimages.com / Irum Shahid 

W czwartek, 22 października 2015 r.  odbędzie się spotkanie konsultacyjne związane z opracowaniem „Koncepcji zagospodarowania przestrzennego obszaru powiatu Tureckiego”. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Turku i gmin powiatu tureckiego do udziału w konsultacjach.

Dokument opracowywany jest w ramach projektu „Partnerstwo lokalne na rzecz rozwoju gospodarczego gmin powiatu tureckiego”, finansowanego z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych. Organizatorem i prowadzącym spotkanie będzie wykonawca dokumentu, Piotr Czajkowski, reprezentujący firmę PHU MAXI Usługi Urbanistyczne z Grudziądza.

reklama

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców powiatu tureckiego, radnych i sołtysów, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i wszystkie inne osoby zainteresowane „Koncepcją zagospodarowania przestrzennego obszaru powiatu tureckiego”, dając możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie kształtowania kierunków rozwoju naszego regionu. Celem spotkania będzie zaprezentowanie wyników inwentaryzacji obszaru,  omówienie wniosków opracowanej diagnozy i zapoznanie mieszkańców z dotychczasowymi pracami nad dokumentem. Ponadto w trakcie spotkania organizatorzy chcieliby poznać i zdefiniować oczekiwania mieszkańców i pozostałych grup obszaru Partnerstwa, w tym organizacji pozarządowych i przedsiębiorców, co do kierunków rozwoju zagospodarowania przestrzennego powiatu tureckiego.

Spotkanie odbędzie się 22 października 2015 r. o godz. 11.00 w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości, ul. Jedwabnicza 4 w Turku.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Brudzew: Dyskutowali o piwie i wódce. Radny...

Brudzew: Dyskutowali o piwie i wódce. Radny Galewa...

27-07-2018
Odszkodowanie za decyzje poprzednich władz...

Odszkodowanie za decyzje poprzednich władz miasta....

18-05-2018
Juniorzy Tura na konsultacjach szkoleniowych w...

Juniorzy Tura na konsultacjach szkoleniowych w SMS Łódź

16-08-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama