wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Jadę, nie piję

Jadę, nie piję - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Akcję pod hasłem „Jadę, nie piję” w dzisiejszy ranek, 9 listopada 2015 r., przeprowadziła Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wraz z funkcjonariuszami ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Każdy kierowca jadący między godz. 7.00 a 8.00 ul. Kaliską, na odcinku do ronda Dmowskiego do ul. Sportowej, został skontrolowany pod kątem stanu trzeźwości. Kontrole odbywały się po obu stronach ulicy.

reklama

- Reakcje kierowców były bardzo synpatyczne. Pochwalali tę akcję. Jeszcze przed badaniem deklarowali trzeźwość i co najważniejsze, żadne z badanych nie był po spożyciu alkoholu – mówi Elżbieta Piąstka, przewodnicząca Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Turku.

W trakcie akcji „Jadę, nie piję” skontrolowani kierowcy otrzymywali ulotki promujące trzeźwość za kierownicą oraz znaczki do zawieszenia w samochodzie. W ciągu godziny zbadany został stan trzeźwości ponad stu kierowców. Podczas kontroli nie złapano ani jednego nietrzeźwego kierującego.

Wspólne kontroli komisji i policjantów były pierwszymi w tym roku. 

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe...

Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe 5...

18 lip.
Trzeba walczyć dalej - kontynuacja zbiórki dla...

Trzeba walczyć dalej - kontynuacja zbiórki dla...

16 lip.
Akcja

Akcja "Ambulans - Pandemia", czyli wspólnymi siłami...

21 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama