wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

3°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Zakończenie cyklu w Bibliotecznym Klubie Filmowym

Zakończenie cyklu w Bibliotecznym Klubie Filmowym
 

Biblioteczny Klub Filmowy zaprasza na ostatnie tegoroczne spotkanie. Filmem, który zakończy cykl będzie „Nie ma zmiłuj” w reżyserii Waldemara Krzystka.

Film sprowadza się do fanaberii dotyczącej nieustannego zdobywania dóbr materialnych, tzw. „wyścig szczurów”. Chęć materialnej poprawy, lepszego życia przewyższa, zatracając wszystko co ludzkie. W zgiełku biznesu nie ma szans na przyjaźń, czy miłość.

reklama

Bohater Krzystka podejmuje jednak to wyzwanie czy uda mu się odnaleźć w tym brutalnym świecie. Czy spotka tam prawdziwych przyjaciół, a może uda mu się nawet zakochać?

Wszystkich zainteresowanych historią Piotra serdecznie zapraszamy w najbliższy wtorek na godz. 16.00. Seans tradycyjnie odbędzie się w Sali Konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku, ul. Dworcowa 5.

Materiał prasowy MBP

Podobne artykuły

Urszula Szczęsna Dyrektorem Powiatowej...

Urszula Szczęsna Dyrektorem Powiatowej Biblioteki...

31 sierp.
Bibliosmyki ponownie w bibliotece

Bibliosmyki ponownie w bibliotece

31 sierp.
W Tuliszkowie powstaje kino społecznościowe....

W Tuliszkowie powstaje kino społecznościowe. Ruszyły...

25 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama