Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Podsumowanie konkursów w ramach akcji "STOP AIDS"

Podsumowanie konkursów w ramach akcji
 

Dnia 3.12.2015r. uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku wzięli udział w uroczystości podsumowującej działania  w ramach akcji„ Stop AIDS”. Gimnazjaliści z „dwójki” hasłami na plakatach wyrażali swój sprzeciw wobec brania narkotyków i wszelkich substancji psychoaktywnych.

Uczennice naszej szkoły odebrały nagrody: Julia Szelągowska otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym na plakat pod hasłem „Bądźmy zdrowi”, natomiast Wiktoria Mruk zdobyła II miejsce w konkursie fotograficznym „Uzależnienia sprzyjają AIDS”.

reklama

Uczestnicy obejrzeli także etiudy, które w przejmujący sposób przekazywały wiedzę o skutkach uzależnień. Wysłuchali także prelekcji pana Alfreda Rajczyka dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Turku.

materiał prasowy

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Podobne artykuły

Zespół Szkół Technicznych w Turku....

Zespół Szkół Technicznych w Turku. Rozstrzygnięcie...

9 mrz.
Powiatowa Olimpiada Wiedzy na temat HIV/AIDS w...

Powiatowa Olimpiada Wiedzy na temat HIV/AIDS w ZST...

5 st.
Wideo: Zatrzymani za wymuszenia rozbójnicze i...

Wideo: Zatrzymani za wymuszenia rozbójnicze i...

16-06-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama