niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Udekoruj na święta swój balkon i wygraj nagrody

Udekoruj na święta swój balkon i wygraj nagrody
 

W ubiegłym roku mieszkańcy osiedla Wyzwolenia i ulicy ks. Dominika Jędrzejewskiego starannie upiększali swoje balkony, biorąc tym samym udział w konkursie na najładniej oświetlony balkon. W tym roku również turkowianie z terenu Samorządu Osiedla nr 2 będą mieli szansę na wygranie nagrody w tym corocznym świątecznym konkursie.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Tęcza” w Turku, Zarząd Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 2 oraz Zarząd Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 7 po raz kolejny ogłasza konkurs na najładniej oświetlony balkon w czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

reklama

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 23 grudnia br. pod nr tel. 63-280-35-29 (pon.- pt.) w godz. 7:00 – 15:00 oraz 63-280-35-16 (pon. – pt.) w godz. 13:00 – 20:00.

Ocena zgłoszonych balkonów przez jury odbędzie się w dniach 4 i 5 stycznia 2016 r. Dla zwycięzców konkursu organizatorzy przygotowali nagrody.

Do udziału w konkursie zapraszamy mieszkańców os. Wyzwolenia i ul. ks. Dominika Jędrzejewskiego oraz mieszkańców ulic: ul. Milewskiego, Browarnej, Piłsudskiego, Kościuszki, ul. Kączkowskiego, Orzeszkowej i Spółdzielców mieszkających w zasobach mieszkaniowych S.M. Tęcza.

Podobne artykuły

Dwa certyfikaty dla Spółdzielni Mieszkaniowej...

Dwa certyfikaty dla Spółdzielni Mieszkaniowej "Tęcza"

29 czerw.
Konkurs na najpiękniejszy balkon 2020...

Konkurs na najpiękniejszy balkon 2020 rostrzygnięty

03-02-2020
Konkurs na

Konkurs na "Najładniej Oświetlony Balkon"...

19-01-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama