piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

8°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Udekoruj na święta swój balkon i wygraj nagrody

Udekoruj na święta swój balkon i wygraj nagrody
 

W ubiegłym roku mieszkańcy osiedla Wyzwolenia i ulicy ks. Dominika Jędrzejewskiego starannie upiększali swoje balkony, biorąc tym samym udział w konkursie na najładniej oświetlony balkon. W tym roku również turkowianie z terenu Samorządu Osiedla nr 2 będą mieli szansę na wygranie nagrody w tym corocznym świątecznym konkursie.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Tęcza” w Turku, Zarząd Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 2 oraz Zarząd Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 7 po raz kolejny ogłasza konkurs na najładniej oświetlony balkon w czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

reklama

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 23 grudnia br. pod nr tel. 63-280-35-29 (pon.- pt.) w godz. 7:00 – 15:00 oraz 63-280-35-16 (pon. – pt.) w godz. 13:00 – 20:00.

Ocena zgłoszonych balkonów przez jury odbędzie się w dniach 4 i 5 stycznia 2016 r. Dla zwycięzców konkursu organizatorzy przygotowali nagrody.

Do udziału w konkursie zapraszamy mieszkańców os. Wyzwolenia i ul. ks. Dominika Jędrzejewskiego oraz mieszkańców ulic: ul. Milewskiego, Browarnej, Piłsudskiego, Kościuszki, ul. Kączkowskiego, Orzeszkowej i Spółdzielców mieszkających w zasobach mieszkaniowych S.M. Tęcza.

Podobne artykuły

W Tuliszkowie na rowery i do parku na PRLy!...

W Tuliszkowie na rowery i do parku na PRLy! Kolejny...

8 lip.
Wielki jerzyk w małym mieście. Pierwszy ptasi...

Wielki jerzyk w małym mieście. Pierwszy ptasi mural...

13-10-2021
Dwa certyfikaty dla Spółdzielni Mieszkaniowej...

Dwa certyfikaty dla Spółdzielni Mieszkaniowej "Tęcza"

29-06-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama