wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Noworoczne spotkanie członków SLD

Noworoczne spotkanie członków SLD
 

W piątkowy wieczór, 8 stycznia członkowie SLD spotkali się, by osądzić wyniki wyborów i przybliżyć plany na najbliższą przyszłość.

Po serdecznym przywitaniu gości i zajęciu miejsc przy stołach, przewodniczący SLD Marian Marczewski rozpoczął przemowę. Wspomniał, że to wyjątkowo trudny czas dla lewicy i że przegrane wybory to chwila z której trzeba wyciągnąć wnioski.

reklama

My zresztą już te wnioski wyciągamy. Zrobiliśmy to na konwencji krajowej na której byłem 12 grudnia, gdy przyjmowaliśmy nową deklarację programową i gdy momentami ostrej, wręcz dramatycznej dyskusji ocenialiśmy kierownictwo partii, podejmowane decyzje o koalicji wyborczej czy sam przebieg kampanii wyborczej. Dzisiaj przed nami ciężka praca, by odzyskać wyborców, przekonać ich do naszego programu i działań- powiedział przewodniczący SLD Marian Marczewski.

Skrytykował on również rządy Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej, mówiąc, że przez ich działania stajemy się pośmiewiskiem Europy.

16 stycznia 2016 roku odbędą się wybory na Przewodniczącego SLD, dlatego skierowano również prośbę o sprawny i czynny udział w oddawaniu głosów.

reklama

Na zakończenie przemowy Marian Marczewski złożył wszystkim zgromadzonym życzenia noworoczne.

go
 

Podobne artykuły

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli...

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli Gala...

8 lt.
Wideo: Leszek Miller podczas wizyty w Turku...

Wideo: Leszek Miller podczas wizyty w Turku...

22-09-2019
Wideo: Lewica rusza z kampanią wyborczą na...

Wideo: Lewica rusza z kampanią wyborczą na terenie...

30-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama