sobota 19 października 2019

Michaliny, Michała, Piotra

reklama
Wzorek

Wideo: Leszek Miller podczas wizyty w Turku podziękował za wsparcie i posadził drzewo.

Wideo: Leszek Miller podczas wizyty w Turku podziękował za wsparcie i posadził drzewo.
 

Leszek Miller wizytując w sobotę w Turku, podziękował za wsparcie w minionej kampanii do europarlamentu. Wizyta byłego premiera była także okazją do zainicjowania akcji „Sojusz z Ziemią”.

Choć wizyta Leszka Milera odbyła się w trakcie trwającej kampanii do Sejmu i Senatu to głównym jej celem było złożenie podziękowań lokalnym działaczom SLD za wsparcie w kampani do europarlamentu. Jak podkreślił premier Miller wynik osiągnięty w naszym powiecie przez jego ugrupowanie jest godny pochwały. W ramach podziękowań najaktywniejszym członkom SLD wręczył pamiątkowe podziękowania i odznaczenia. Uhonorowani zostali:  Bożena Drzewiecka, Kazimierz Gierba, Józef Gradecki, Józef Hoffman, Jan Pakuła, Andrzej Kwiatkowski,  Anita Dzieciątkowskiej-Pieścik, Mirosława Pilarczyka, Józefa Ochocki, Marian Mirosław Marczewski, Joanna Maciejewska, Mirosław Kowalski, Paweł Kwiatkowski, Mirosław Mikołajczyk, Andrzej Pilarczyk, Krzysztof Poturała, Krzysztof Szczeciński i Michał Świątkowski.

reklama

Sobotni gość wsparł także kilkoma słowami obecnych na spotkaniu kandydatów z listy SLD w zbliżających się jesiennych wyborach do parlamentu deklarując że głos oddany na Joanne Maciejewską i Tadeusza Tomaszewskiego to dobry krok w przyszłość. Na koniec spotkania, wszyscy zgromadzeni udali się nad staw przy ul. Łąkowej by tam zainicjować akcję posadzenia 100 drzew w 100 dni jako czynny udział w ratowaniu klimatu na ziemi. Akcja którą w Turku rozpoczął premier Miller czyli „Sojusz dla Ziemi”, zainicjowano posadzeniem pierwszego dębu właśnie w Turku.

Podobne artykuły

Bartosik ponownie z mandatem posła. Zobacz jak...

Bartosik ponownie z mandatem posła. Zobacz jak...

14 paźd.
Najważniejsza 6-tka kandydatów do Sejmu z...

Najważniejsza 6-tka kandydatów do Sejmu z powiatu...

6 wrz.
Wideo: Lewica rusza z kampanią wyborczą na...

Wideo: Lewica rusza z kampanią wyborczą na terenie...

30 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama