wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

26°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Leszek Miller podczas wizyty w Turku podziękował za wsparcie i posadził drzewo.

Wideo: Leszek Miller podczas wizyty w Turku podziękował za wsparcie i posadził drzewo.
 

Leszek Miller wizytując w sobotę w Turku, podziękował za wsparcie w minionej kampanii do europarlamentu. Wizyta byłego premiera była także okazją do zainicjowania akcji „Sojusz z Ziemią”.

Choć wizyta Leszka Milera odbyła się w trakcie trwającej kampanii do Sejmu i Senatu to głównym jej celem było złożenie podziękowań lokalnym działaczom SLD za wsparcie w kampani do europarlamentu. Jak podkreślił premier Miller wynik osiągnięty w naszym powiecie przez jego ugrupowanie jest godny pochwały. W ramach podziękowań najaktywniejszym członkom SLD wręczył pamiątkowe podziękowania i odznaczenia. Uhonorowani zostali:  Bożena Drzewiecka, Kazimierz Gierba, Józef Gradecki, Józef Hoffman, Jan Pakuła, Andrzej Kwiatkowski,  Anita Dzieciątkowskiej-Pieścik, Mirosława Pilarczyka, Józefa Ochocki, Marian Mirosław Marczewski, Joanna Maciejewska, Mirosław Kowalski, Paweł Kwiatkowski, Mirosław Mikołajczyk, Andrzej Pilarczyk, Krzysztof Poturała, Krzysztof Szczeciński i Michał Świątkowski.

reklama

Sobotni gość wsparł także kilkoma słowami obecnych na spotkaniu kandydatów z listy SLD w zbliżających się jesiennych wyborach do parlamentu deklarując że głos oddany na Joanne Maciejewską i Tadeusza Tomaszewskiego to dobry krok w przyszłość. Na koniec spotkania, wszyscy zgromadzeni udali się nad staw przy ul. Łąkowej by tam zainicjować akcję posadzenia 100 drzew w 100 dni jako czynny udział w ratowaniu klimatu na ziemi. Akcja którą w Turku rozpoczął premier Miller czyli „Sojusz dla Ziemi”, zainicjowano posadzeniem pierwszego dębu właśnie w Turku.

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Lewica popiera Roberta...

Listy do redakcji: Lewica popiera Roberta Biedronia

12-02-2020
Wideo: Poseł Bartosik dziękuje za głosy i...

Wideo: Poseł Bartosik dziękuje za głosy i deklaruje...

14-10-2019
Oficjalne wyniki w poszczególnych gminach...

Oficjalne wyniki w poszczególnych gminach powiatu....

14-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama