czwartek 26 listopada 2020

Leona, Leonarda, Lesławy

reklama

Bal trzecioklasistów w Gimnazjum nr 1

Bal trzecioklasistów w Gimnazjum nr 1
 

Szalony, roztańczony, radosny… taki był wieczór 16 stycznia 2016 roku w  Gimnazjum nr 1. W tym dniu, już po raz 14 w historii szkoły, uczniowie klas trzecich  zatańczyli staropolskiego poloneza otwierającego bal gimnazjalny.

Tegoroczna impreza minęła pod hasłem „Powróćmy do lat 80-tych”, co widoczne było w wystroju sali, w którym dominowały okładki płyt znanych zespołów muzycznych z tamtego okresu oraz postać króla popu – Michaela Jacksona. Po doniosłych chwilach, pełnych emocji i wrażeń związanych z odtańczeniem  poloneza , dla wielu pierwszego w życiu, gimnazjaliści doskonale bawili się w rytmach  muzyki współczesnej i tej z  okresu wybranego przez uczniów. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć i smacznego  jedzenia.

reklama

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie Gimnazjum nr 1 w Turku bardzo dziękują wszystkim rodzicom uczestniczącym w organizacji balu gimnazjalnego.

Podobne artykuły

Polonez w wykonaniu ósmoklasistów Szkoły...

Polonez w wykonaniu ósmoklasistów Szkoły Podstawowej...

29 st.
Polonez w wykonaniu ósmoklasistów ze Szkoły...

Polonez w wykonaniu ósmoklasistów ze Szkoły...

02-05-2019
Bal Turysty PTTK. Przed zabawą medale, odznaki...

Bal Turysty PTTK. Przed zabawą medale, odznaki i...

12-02-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama