niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Udekorowali balkony, otrzymali nagrody i wyróżnienia

Udekorowali balkony, otrzymali nagrody i wyróżnienia
 

Każdego roku zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i przygotowania do nich przyprawiają dorosłych o zawrót głowy. Gruntowne sprzątanie, pośpieszne zakupy, przygotowywanie potraw i pieczenie ciast, a w dodatku należy jeszcze wygospodarować chwilę na ubranie choinki. Jak temu wszystkiemu podołać? Odpowiedź na to pytanie znają osoby, które w świątecznym zamieszaniu odnalazły jeszcze czas i chęć na wyjątkowe udekorowanie swojego balkonu.

20 stycznia w sali konferencyjnej Klubu „Tęcza” odbyło się spotkanie Zarządu Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 2 oraz Zarządu Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 7 wraz z nagrodzonymi i wyróżnionymi mieszkańcami , którzy wzięli udział w konkursie na najładniej oświetlony i udekorowany balkon w czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

reklama

Głównym założeniem konkursu jest podniesienie estetyki osiedla i jak mogliśmy zauważyć w tym roku, integruje on coraz większą liczbę mieszkańców biorących w nim udział.

W okręgu osiedla nr 7 pierwsze miejsce otrzymał Adam Fabiański, miejsce drugie przypadło Ewie Depczyńskiej i Julianowi Marczakowi. Nie zabrakło również wyróżnień, a wśród nich: Ryszard Podkowski, Salomea Zając, Daniela Kazikowska, Bolesław Banaszak, Szczepan Robak, Barbara Lejman i Renata Górska.

Komisja w składzie: Jan Przybylski (przewodniczący komisji), Krzysztof Kurz (wiceprzewodniczący komisji), Fabian Włodarczyk (członek komisji).

reklama

W okręgu osiedla nr 2 pierwsze miejsce zajął Paweł Janik, miejsce drugie Mariusz Włodarczyk, trzecie miejsce Olga Sęk, a miejsce czwarte otrzymał Andrzej Prądzyński. Wyróżnienia otrzymali: Barbara Wieczorek, Zenona Pietrzak i Mieczysław Milicki.

Komisja w składzie: Marcin Derucki (przewodniczący komisji), Przemysław Poliński (wiceprzewodniczący komisji) i Joanna Kotarska (członek komisji).

go

Podobne artykuły

Dwa certyfikaty dla Spółdzielni Mieszkaniowej...

Dwa certyfikaty dla Spółdzielni Mieszkaniowej "Tęcza"

29 czerw.
Konkurs na najpiękniejszy balkon 2020...

Konkurs na najpiękniejszy balkon 2020 rostrzygnięty

03-02-2020
Konkurs na

Konkurs na "Najładniej Oświetlony Balkon"...

19-01-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama