piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

8°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Udekorowali balkony, otrzymali nagrody i wyróżnienia

Udekorowali balkony, otrzymali nagrody i wyróżnienia
 

Każdego roku zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i przygotowania do nich przyprawiają dorosłych o zawrót głowy. Gruntowne sprzątanie, pośpieszne zakupy, przygotowywanie potraw i pieczenie ciast, a w dodatku należy jeszcze wygospodarować chwilę na ubranie choinki. Jak temu wszystkiemu podołać? Odpowiedź na to pytanie znają osoby, które w świątecznym zamieszaniu odnalazły jeszcze czas i chęć na wyjątkowe udekorowanie swojego balkonu.

20 stycznia w sali konferencyjnej Klubu „Tęcza” odbyło się spotkanie Zarządu Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 2 oraz Zarządu Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 7 wraz z nagrodzonymi i wyróżnionymi mieszkańcami , którzy wzięli udział w konkursie na najładniej oświetlony i udekorowany balkon w czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

reklama

Głównym założeniem konkursu jest podniesienie estetyki osiedla i jak mogliśmy zauważyć w tym roku, integruje on coraz większą liczbę mieszkańców biorących w nim udział.

W okręgu osiedla nr 7 pierwsze miejsce otrzymał Adam Fabiański, miejsce drugie przypadło Ewie Depczyńskiej i Julianowi Marczakowi. Nie zabrakło również wyróżnień, a wśród nich: Ryszard Podkowski, Salomea Zając, Daniela Kazikowska, Bolesław Banaszak, Szczepan Robak, Barbara Lejman i Renata Górska.

Komisja w składzie: Jan Przybylski (przewodniczący komisji), Krzysztof Kurz (wiceprzewodniczący komisji), Fabian Włodarczyk (członek komisji).

W okręgu osiedla nr 2 pierwsze miejsce zajął Paweł Janik, miejsce drugie Mariusz Włodarczyk, trzecie miejsce Olga Sęk, a miejsce czwarte otrzymał Andrzej Prądzyński. Wyróżnienia otrzymali: Barbara Wieczorek, Zenona Pietrzak i Mieczysław Milicki.

reklama

Komisja w składzie: Marcin Derucki (przewodniczący komisji), Przemysław Poliński (wiceprzewodniczący komisji) i Joanna Kotarska (członek komisji).

go

2
3
4
5
6
7
8
9
10

Podobne artykuły

W Tuliszkowie na rowery i do parku na PRLy!...

W Tuliszkowie na rowery i do parku na PRLy! Kolejny...

8 lip.
Wielki jerzyk w małym mieście. Pierwszy ptasi...

Wielki jerzyk w małym mieście. Pierwszy ptasi mural...

13-10-2021
Dwa certyfikaty dla Spółdzielni Mieszkaniowej...

Dwa certyfikaty dla Spółdzielni Mieszkaniowej "Tęcza"

29-06-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama