czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Walentynki w SOSW

Walentynki w SOSW
 

‹12 lutego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Turku obchodzono Walentynki. Wszyscy uczniowie mogli przesłać sobie słowa sympatii, dzięki walentynkowej poczcie, która od poniedziałku działała w szkolnej bibliotece.

Zabawa rozpoczęła się wręczeniem kartek walentynkowych, które wywołały dużo emocji i uśmiechów na ustach. Tego dnia uczniowie znaleźli swoją drugą połówkę, dopasowując połówki serc z kartonów. Na najmłodszych czekała zabawa taneczna w rytmie miłosnych przebojów. Najwięcej emocji jednak wywołała „Randka w ciemno” wzorowana na programie telewizyjnym. Odpowiedzi udzielane przez kandydatów dostarczyły dużo dobrej zabawy. Na zakończenie uczniowie obejrzeli film „Dziewczyna i chłopak, wszystko na opak”. Jak na prawdziwe kino przystało do projekcji filmu podano popcorn. 
Imprezę przygotowały i prowadziły panie Marlena Graczyk i Marta Bakalarz.

reklama

materiał prasowy‹

Podobne artykuły

Walentynkowe warsztaty kulinarne w ZST

Walentynkowe warsztaty kulinarne w ZST

20-02-2019
Walentynki w przedszkolu i nie tylko...

Walentynki w przedszkolu i nie tylko...

15-02-2019
Tydzień Promocji Zdrowia pod hasłem

Tydzień Promocji Zdrowia pod hasłem "Z ekologią za...

14-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama