Dni Turku i Gminy Turek już za 6 dni!

poniedziałek 02 sierpnia 2021

Gustawa, Kariny, Stefana

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Czar szmaragdowej wyspy w G2

Czar szmaragdowej wyspy w G2
 

Przepełniony radością Dzień Św. Patryka zawitał w mury Gimnazjum nr 2. Obchody patrona Irlandii to już tradycja szkoły Kopernika.

Corocznie z tej okazji uczniowie brali udział w konkursie na najlepszą pocztówkę związaną ze świętem. Na korytarzach słychać było muzykę irlandzką, a podczas przerw każdy miał okazję obejrzeć prezentacje multimedialne dotyczące obchodów St. Patrick’s Day oraz wystawę prac uczniów. W tym roku niespodziankę sprawiły nauczycielki języka angielskiego, które przygotowały konkurs wiedzowy.

reklama

Jednak to nie taki zwykły konkurs, bowiem pytania konkursowe były rozsiane po całej szkole i pierwszym zadaniem było ich odnalezienie, a dopiero potem szukanie odpowiedzi. Uczniowie bardzo chętnie się zaangażowali i niczym Sherlock Holmes odnaleźli wszystkie pytania, a w przygotowanych materiałach odpowiedzi. Całość wydarzenia uwieczniono pamiątkowym zdjęciem z zielonym akcentem.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż zawsze

01-05-2020
Loteria fantowa, pokazy, konkursy i regionalne...

Loteria fantowa, pokazy, konkursy i regionalne...

14-07-2019
Powitali Lato na Osiedlu Wyzwolenia

Powitali Lato na Osiedlu Wyzwolenia

16-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama