niedziela 27 listopada 2022

Franciszka, Kseni, Maksymiliana

3°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Niecodzienne show w SP 1

Niecodzienne show w SP 1
 

21 marca z okazji pierwszego dnia wiosny w SP1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku odbył się show z udziałem klas młodszych – Mam Talent. Chętni uczniowie klas I – III prezentowali własne talenty z różnych dziedzin.

Były: śpiew, taniec, recytacja, gra na instrumentach, pokaz sztuk walki, a nawet iluzja. Gospodarzami imrpezy byli uczniowie klasy 2d i 3c. Wystąpili następujący „artyści”:

reklama

Wokaliści: Marta Cieślak i Wanesa Wojciechowska z kl. 1d, Gabrysia Tyczyńska kl. 1e, Wiktoria Pacześna, Wiktoria Zefirjan, Nikola Koperska, Nadia Zawilska i Michalina Nowak z kl. 2c, występ grupowy kl. 2d, Patrycja Goździkiewicz, Klaudia Kupińska, Aleksandra Smolińska i Olga Knera z kl. 3a, Nina Graczyk z kl. 3b, Paula Biskup z kl. 3c i Michał Rychter z kl. 3d.

Tancerze: taniec grupowy klasy 2d, Antonina Sawicka z kl. 3a, Zuzanna Tyczyńska, Gabriela Szymczak oraz taniec grupowy kl. 3c, Kasia Wardzińska, Ola Ślusarek, Iga Chojnacka i Roksana Kaźmierczak z kl. 3d.

Recytatorka: Julia Kucharska z kl. 2a.

Na instrumentach zagrali: Oliwia Siwek z kl. 1b, Ilona Linka i Alicja Grabowska z kl. 1e, Emil Kubiak i Julia Kujawa z kl. 2b.

reklama

Pokaz Karate: Patrycja Będkowska i Gabriela Maciejewska z kl. 3c

Pokaz Judo: Mateusz Kaszyński i Nikodem Chrostek, Wojciech Ślusarski, Antoni Wojtczak z kl. 2b, Kajetan Gargula i Oliwier Szczesiak z kl. 3d.

Pokaz iluzji: Igor i Maks Krysztoforscy z kl. 3a

Młodych Artystów zapowiadali: Maja Walas z kl. 2d, Nina Misiek i Olaf Dzieran z kl. 3c

Podczas show panowała radosna atmosfera. Wszyscy mali artyści zostali zwycięzcami, a za występ otrzymali słodkie upominki.

Show Mam Talent zorganizowały i przeprowadziły nauczycielki z „Jedynki” - panie Agnieszka Perlińska i Izabela Ochota.

materiał prasowy

2
3
4

Podobne artykuły

Sexy dance czy dancehall? Zacznij wiosnę z nową...

Sexy dance czy dancehall? Zacznij wiosnę z nową...

28 mrz.
XIII Turniej Tańca Dowolnego i Towarzyskiego w...

XIII Turniej Tańca Dowolnego i Towarzyskiego w...

26-11-2021
Pierwsza potańcówka w parku im. Konstytucji 3...

Pierwsza potańcówka w parku im. Konstytucji 3 Maja...

17-07-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama