piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Turek: Spółdzielnia Tęcza wyróżniona

Turek: Spółdzielnia Tęcza wyróżniona
 

Turkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Tęcza” decyzją Rady Programowej, na czele której stoi profesor Tadeusz Mendel – Rektor Europejskiej Wyższej Szkoły Biznesu, a w skład której wchodzą także Związki Pracodawców Lewiatan oraz Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, otrzymała certyfikat „Firma Godna Polecenia”, a także tytuł „Wiarygodny Partner w Biznesie”.

Uroczysta gala, na której wręczono wyróżnienia w formie certyfikatów, odbyła się w dniu 24 marca 2016 r. w auli Europejskiej Wyższej Szkoły Biznesu w Poznaniu. W uroczystości uczestniczył także z ramienia władz naszego miasta zastępca Burmistrza Miasta Turku, Tadeusz Czerwiński.

reklama

Była to już XV gala, na której wręczono certyfikaty „Firma Godna Polecenia”. Spółdzielnia „Tęcza” była na tej gali jedyną spółdzielnią w województwa wielkopolskiego, która otrzymała wyróżnienia.

Krótko spółdzielni

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Tęcza" obecnie obejmuje swoim zasięgiem miasto Turek, gdzie zlokalizowana jest większość jej, budynków Tuliszków oraz Uniejów. Spółdzielnia na dzień dzisiejszy liczy 4063 członków a liczba lokali mieszkalnych zarządzanych przez S.M. "Tęcza" wynosi 4004.

reklama

Powierzchnia lokali mieszkalnych zarządzanych przez Spółdzielnię w m2 to 196.853. W swoich zasobach posiada również Osiedlowy Klub "Tęcza" zlokalizowany na ul. Spółdzielców.

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Konkurs na

Konkurs na "Najładniej Oświetlony Balkon"...

19-01-2018
Drewno zamiast węgla. Spółdzielnia sposobem na...

Drewno zamiast węgla. Spółdzielnia sposobem na...

07-09-2017
Brawo S.M.

Brawo S.M. "Tęcza"

29-08-2017
reklama
reklama
reklama