czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Brawo S.M. "Tęcza"

Brawo S.M.
 

W połowie stycznia br. odbyło się spotkanie w Szkole Podstawowej nr 5 z inicjatywy radnego Macieja Aniołczyka mieszkańców Os. Wyzwolenia z wiceburmistrzem Tadeuszem Czerwińskim, z wiceprezesem SM Tęcza Jerzym Pawłowski i przedstawicielami policji w Turku.

Tematem spotkania było brak miejsc parkingowych. Na spotkaniu tym padły deklaracje burmistrza i prezesa o szybkiej budowie parkingów. Zarząd Samorządu Mieszkańców os. Wyzwolenia bardzo dziękuje SM „Tęcza” za wybudowanie obok bloków 4, 5 i 6 dwóch parkingów na 60 samochodów. W przyszłym roku budowa będzie kontynuowana.

reklama

Natomiast miasto wybrukowało plac na terenie boiska szkolnego bez linii miejsc do parkowania z bramą przesuwaną, a wiadomo, że każda brama dzieli społeczeństwo. Wśród mieszkańców panuje niezadowolenie bo w innym miejscu burmistrz Czerwiński obiecał budowę parkingu.

Za Zarząd Samorządu Mieszkańców Os. Wyzwolenia
Przewodniczący Jan Przybylski

Brawo S.M. Tęcza

Podobne artykuły

Burmistrzu - czy zrobisz nowe parkingi na Os....

Burmistrzu - czy zrobisz nowe parkingi na Os....

31 mrz.
Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w...

Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w Parafii...

20-06-2019
Turek: Jak będzie wyglądał nowy żłobek? Jest...

Turek: Jak będzie wyglądał nowy żłobek? Jest projekt

19-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama