środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Brawo S.M. "Tęcza"

Brawo S.M.
 

W połowie stycznia br. odbyło się spotkanie w Szkole Podstawowej nr 5 z inicjatywy radnego Macieja Aniołczyka mieszkańców Os. Wyzwolenia z wiceburmistrzem Tadeuszem Czerwińskim, z wiceprezesem SM Tęcza Jerzym Pawłowski i przedstawicielami policji w Turku.

Tematem spotkania było brak miejsc parkingowych. Na spotkaniu tym padły deklaracje burmistrza i prezesa o szybkiej budowie parkingów. Zarząd Samorządu Mieszkańców os. Wyzwolenia bardzo dziękuje SM „Tęcza” za wybudowanie obok bloków 4, 5 i 6 dwóch parkingów na 60 samochodów. W przyszłym roku budowa będzie kontynuowana.

reklama

Natomiast miasto wybrukowało plac na terenie boiska szkolnego bez linii miejsc do parkowania z bramą przesuwaną, a wiadomo, że każda brama dzieli społeczeństwo. Wśród mieszkańców panuje niezadowolenie bo w innym miejscu burmistrz Czerwiński obiecał budowę parkingu.

Za Zarząd Samorządu Mieszkańców Os. Wyzwolenia
Przewodniczący Jan Przybylski

Brawo S.M.

Podobne artykuły

Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w...

Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w Parafii...

20-06-2019
Turek: Jak będzie wyglądał nowy żłobek? Jest...

Turek: Jak będzie wyglądał nowy żłobek? Jest projekt

19-09-2018
Myjnia na Wyzwolenia: Mieszkańcy osiedla złożą...

Myjnia na Wyzwolenia: Mieszkańcy osiedla złożą...

07-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama