poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Spotkanie z pisarką Joanną Olech

Spotkanie z pisarką Joanną Olech
 

Dnia 26 kwietnia 2016 roku uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Turku odwiedziła znana pisarka i ilustratorka książek dla dzieci – Joanna Olech, laureatka wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.  Jej debiutem pisarskim była „Dynastia Miziołków” – zabawna powieść w formie pamiętnika, którą zachwycają się zarówno rodzice, jak i ich pociechy. Czytelnicy pokochali również smoka Pompona i jego przygody.

W spotkaniu z pisarką wzięli udział najmłodsi uczniowie Ośrodka. Pani Joanna czytała fragmenty swoich książek oraz wspólnie z dziećmi rysowała postacie w nich występujące. Był konkurs na Miziołka, dzieci odpowiadały na pytania i wygrywały czekoladowe cukierki.

reklama

To wspaniałe spotkanie było możliwe dzięki pani Urszuli Szczęsnej – Dyrektorce Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku, która zorganizowała dla nas to spotkanie, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Jacek Hugo-Bader spotka się z czytelnikami w Turku

Jacek Hugo-Bader spotka się z czytelnikami w Turku

z wczoraj
W Miejskiej Bibliotece ponownie wolny dostęp do...

W Miejskiej Bibliotece ponownie wolny dostęp do...

11 wrz.
Spektakl z historią w tle przed Biblioteką...

Spektakl z historią w tle przed Biblioteką Publiczną...

27 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama