niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Rewia Talentów w Szkole Podstawowej nr 4

Rewia Talentów w Szkole Podstawowej nr 4
 

"Nie istnieje wielki talent bez wielkiej siły woli. Wyzwanie to rola trudna. Zagranie wielkiej roli to raczej szansa. To dar, móc zagrać rolę, w której talent ma szansę się objawić" - tymi słowami 20 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 4 zostali powitani uczestnicy i widownia na corocznej imprezie, która odbywa się pod nazwą "REWIA TALENTÓW".

Jej celem jest zaprezentowanie młodych ludzi, którzy w nawiązaniu do cytatu, podjęli wyzwanie i zagrali swoją wielką rolę, aby objawić nam wszystkim swoje uzdolnienia. Tegoroczni uczestnicy prezentowali szeroki wachlarz zainteresowań od śpiewu, recytacji, tańca, grze na klarnecie i trąbce po uzdolnienia plastyczne.

reklama

To były wspaniałe występy, młodzi artyści porwali i zachwycili publiczność, która reagowała żywiołowo. Dopingowała, oklaskiwała i wspierała entuzjastycznie wszystkich uczestników, doceniając ich odwagę i talent. Każdy z występujących otrzymał pozytywny komentarz od „szkolnych ekspertów”, którzy na wzór jurorów telewizyjnego show w zabawny sposób opisywali swoje emocje i wrażenia. Uroczystość przebiegała w radosnej, miłej atmosferze, wszyscy jej uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i słodyczami.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

31 sierp.
CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

4 sierp.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100. rocznicę Świętego...

18 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama