czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

Dzień Życzliwości w "Czwórce"

Dzień Życzliwości w
 

Dzień Życzliwości i Pozdrowień to dzień bardzo szczególny, który ma nam uświadomić, że zawsze należy być wobec siebie miłym, uprzejmym i życzliwym.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 przygotowali się do tego dnia bardzo solidnie. Samorząd ,który był organizatorem imprezy dołożył wszelkich starań, żeby przybliżyć ideę Dnia Życzliwości oraz przypomnieć tradycję jego świętowania.

reklama

Na dzień 21 listopada każda klasa przygotowała girlandy z uśmiechniętymi buźkami, z których utworzony został łańcuch życzliwości i przyjaźni i udekorowano nim korytarz szkolny. Ma on przypominać, że wszyscy w szkole okazujemy sobie przyjaźń i życzliwość nie tylko w ten jeden dzień, ale na co dzień.

Uczniowie mogli doświadczyć jeszcze innych atrakcji. Na korytarzu zamieszczono ogłoszenie z hasłem: „Zatrzymaj się koleżanko, kolego i napisz coś miłego”, każdy uczeń na kolorowej chmurce mógł zamieścić życzenia, pozdrowienia czy przeprosiny.

Tablica szybko zapełniła się wierszykami i miłymi słowami. Młodsi uczniowie wzięli udział w zaprojektowaniu orderu życzliwości. Podsumowaniem tego dnia było spotkanie uczniów w sali gimnastycznej, gdzie dziewczyny z klasy VI b wykonały zumbę, zachęcając do wspólnej zabawy i tańca.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w "Czwórce"

z wczoraj

"Czwórka" dla lasu i dla ludzi

21 wrz.
Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

31 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama