środa 28 lipca 2021

Ady, Wiwiany, Sylwiusza

24°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Płacąc 1 zł przy Karuzeli wspierasz stowarzyszenia. Zdecyduj, kto otrzyma pieniądze

Płacąc 1 zł przy Karuzeli wspierasz stowarzyszenia. Zdecyduj, kto otrzyma pieniądze  - foto: retailconcept.p
foto: retailconcept.p 

Wprowadzenie z początkiem grudnia opłaty parkingowej przy parku handlowym Karuzela wywołało duże poruszenie wśród mieszkańców. Informacja, która opublikowana została na Turek.net.pl, odwiedzana była ponad 13 500 razy, pojawiło się też wiele komentarzy, w tym także te negatywne, krytykujące pobór symbolicznej złotówki. Tymczasem okazuje się, że te pieniądze trafią na szczytny cel.

Podkreślamy, że naszym celem ustanowienia płatnego parkingu (symboliczna złotówka/godzinę) była poprawa wygody klientów Karuzeli ze względu na ciągłe zajmowanie miejsc parkingowych przez osoby nie będące klientami Centrum Handlowego. Ważna informacja dla klientów – w weekendy parking jest od samego początku BEZPŁATNY. Chcielibyśmy dodatkowo CAŁY ZYSK opłat parkingowych z tego miesiąca przeznaczyć na jedno z trzech najprężniej działających w Turku Stowarzyszeń i bardzo prosimy o Państwa głos, na które stowarzyszenie darowizna ma zostać przeznaczona – informują przedstawiciele JB Development.

reklama

Klienci i internauci mogą wybierać spośród trzech stowarzyszeń. Wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ.

1. Stowarzyszenie „Kopernik Plus”
Najbardziej znane projekty – ogólnopolskie bicie rekordu w aerobiku zbiorowym w ramach europejskiego tygodnia sportu – uczestnictwo ok. 700 osób, zajęcia sportowe dla dzieci, liczne wyjazdy na mecze i inne wydarzenie sportowe, reprezentacja miasta Turek na lekcji wf w Warszawie – bicie rekordu na Stadionie. Cele promowanie aktywnego trybu życia.

2. Stowarzyszenie „Przystań"
Celem stowarzyszenia jest prowadzenie działalności kulturalnej, społecznej i edukacyjnej w lokalnym środowisku, prowadzenie działalności opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej obejmującej dzieci i młodzież w zakresie szeroko pojętego rozwoju osobistego: fizycznego, psychicznego, intelektualnego, duchowego, prowadzenie działań na rzecz prawidłowego funkcjonowania rodziny, integracja i aktywizacja społeczności lokalnej, szczególnie środowiska dzieci i młodzieży oraz ich rodziców.

3. Stowarzyszenie ,,Big Band Miast i Powiatu Tureckiego"
Celem stowarzyszenia jest propagowanie amatorskiego ruchu muzycznego; popularyzacja muzykowania orkiestrowego, popularyzacja muzyki poważnej i orkiestrowej wśród społeczności lokalnej; wspieranie rozwoju kultury i sztuki oraz wszelkich działań twórczych; umożliwienie edukacji artystycznej dzieci i młodzieży; organizowanie koncertów dla społeczności lokalnej i innych odbiorców w kraju i za granicą; organizowanie innych działań artystycznych: warsztatów artystycznych, pokazów, projekcji, prezentacji, spektakli, festiwali, wystaw, plenerów, projektów,
pokazów, sympozjów, wykładów dotyczących kultury i sztuki.

Zapraszamy do głosowania!

Podobne artykuły

Uczniowie SP1 wygrywają z nauczycielami w...

Uczniowie SP1 wygrywają z nauczycielami w sportowym...

26 maj.
Tego jeszcze nie było. Pojedynek nauczyciele...

Tego jeszcze nie było. Pojedynek nauczyciele kontra...

14 maj.
Zakończenie sezonu foodtruckowego w Turku....

Zakończenie sezonu foodtruckowego w Turku. Smaczne...

14-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama