wtorek 15 czerwca 2021

Jolanty, Lotara, Wita

21°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

G2 uczy tolerancji

G2 uczy tolerancji
 

Dnia 16 grudnia 2016r. w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku odbyło się spotkanie uczniów i rodziców z psychologiem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku panią Romualdą Zagozdą - Frątczak dotyczące zagadnienia „Niepełnosprawni są wśród nas”.

Spotkanie miało charakter warsztatowy, uczniowie byli czynnie włączani do dyskusji. W miesiącu grudniu przypada Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Poprzez przybliżenie młodzieży tematyki niepełnosprawności intelektualnej i fizycznej kształtujemy w nich postawę tolerancji oraz wrażliwości na drugiego człowieka.

reklama

Oprócz tego gimnazjaliści na zajęciach świetlicowych wykonywali plakaty dotyczące wspomnianej tematyki. Do współpracy zaprosiliśmy rodziców naszych uczniów. Okres przedświąteczny jest okazją do refleksji nad człowieczeństwem.

materiał prasowy

G2 uczy tolerancji

Podobne artykuły

Spotkanie Johna Crusta z młodzieżą w Dobrej

Spotkanie Johna Crusta z młodzieżą w Dobrej

12-02-2020
Wideo: Zabawa w kowboi i astronomów czyli Noc...

Wideo: Zabawa w kowboi i astronomów czyli Noc Muzeów...

21-05-2018
Muzealna noc w klimacie westernu i...

Muzealna noc w klimacie westernu i gwieździstego nieba

19-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama