wtorek 22 września 2020

Maury, Milany, Tomasza

reklama

Naucz dziecko podstaw programowania. Darmowe warsztaty w bibliotece

Naucz dziecko podstaw programowania. Darmowe warsztaty w bibliotece - foto: facebook.com/ Sasan Saidi
foto: facebook.com/ Sasan Saidi 

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku wspólnie z Centrum Kreatywnego Rozwoju zaprasza na darmowe warsztaty programowania. Zajęcia skierowane są dla młodzieży w wieku od 12 do 15 lat.

Kuźnia Młodego Programisty – tak nazywa się najnowszy projekt turkowskiej książnicy i Centrum Kreatywnego Rozwoju. W ramach podjętej wspólnie inicjatywy odbędzie się osiem wyjątkowych spotkań warsztatowych, podczas których uczestnicy w kreatywny sposób zostaną zaznajomieni z tajnikami programowania. Organizatorzy czekają na młodzież w wieku od 12 do 15 lat. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego też decyduje kolejność zgłoszeń.

reklama

Pierwsze zajęcia w ramach Kuźni Młodego Programisty odbędą się 7 marca w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku. Zapisać można się dzwoniąc bezpośrednio do organizatorów ( tel. 63 289 21 26 lub 63 2785134) do dnia 6 marca.

Materiał prasowy MBP w Turku

Naucz dziecko podstaw programowania. Darmowe warsztaty w bibliotece

Podobne artykuły

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

28 lip.
Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na...

Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na wakacyjne...

30 czerw.
Warsztaty najnowocześniejszego cukiernictwa w ZST

Warsztaty najnowocześniejszego cukiernictwa w ZST

9 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama