środa 26 września 2018

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Mistrzostwa Polski w CS:GO odbędą się w Turku

Mistrzostwa Polski w CS:GO odbędą się w Turku - foto: counterstrike.wikia.com
foto: counterstrike.wikia.com 

Fanów E-Sportu zapraszamy na LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie i NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie. Na uczestników czekają niesamowite emocje.

Mistrzostwa odbywać się będą od 17 do 19 marca 2017 r. w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku. Równolegle odbywać się będą dwa wielkie wydarzenia: LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie oraz NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie. Głównym organizatorem wydarzenia jest Gmina Miejska Turek, zaś współorganizatorem zespół Super Game E-Sport.

reklama

Zarówno na graczy, jak i na kibiców, czekać będzie wiele niespodzianek. W dyscyplinie Counter Strike: Global Offensive, drużyny zmierzą się ze sobą w dwóch kategoriach: Szkolnej i Pucharowej. Zwycięzcy otrzymają super nagrody oraz puchary. Będzie to niepowtarzalna okazja zagrania na najnowocześniejszym, super szybkim, gamingowym sprzęcie NTT System, a gracze, którym zależy na płynnej grze, z pewnością docenią rewelacyjnej jakości monitory 144 Hz firmy LG.

Zapraszamy również do strefy free2play, gdzie czekają gry przygotowane przez CSP.pl. Dla indywidualnych graczy mamy przygotowany turniej 1 vs 1.

Więcej informacji na fanpage: Super Game E-Sport oraz na stronie: sgesport.com i facebook'u: facebook.com/supergamesport.

reklama

Miejsce imprezy: Hala sportowa w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku, ul. 3 Maja 29

Data: 17-19 marca 2017 r.
Gry: Counter Strike Global Offensive
DZIEŃ 1:
17 marca – piątek
zapraszamy od 8:00 do 21:00
DZIEŃ 2:
18 marca - sobota
zapraszamy od 8:00 do 21:00
DZIEŃ 3:
19 marca - niedziela
zapraszamy od 8:00 do 21:00

Sponsorami i partnerami przedsięwzięcia są: NTT System, LG, Quersus, sklep.ntt.pl, Hiro, TP-Link, Fyrestore, , Studio Reklamy Kielce iXXL.pl - iDrukarnia.pl, Ravcore, Pukawka.pl.

źródło: miastoturek.pl

Podobne artykuły

E-sportowe zmagania zakończone

E-sportowe zmagania zakończone

19 mrz.
E-sportowe rozgrywki rozpoczęte

E-sportowe rozgrywki rozpoczęte

16 mrz.
Turek: Wracają turnieje w FIFĘ i CS

Turek: Wracają turnieje w FIFĘ i CS

14 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama