sobota 04 kwietnia 2020

Benedykta, Izodory, Wacławy

reklama

Krzysztof Cugowski i biegi na Urodziny Miasta

Krzysztof Cugowski i biegi na Urodziny Miasta
 

Chociaż w tym roku miasto Turek nie obchodzi szczególnego jubileuszu nadania praw miejskich, to mieszkańcy, podobnie jak w ubiegłym roku, obchodzić będą urodziny Miasta.

W ubiegłym roku Miasto Turek obchodziło 675-lecie nadania praw miejskich. Z tej okazji zorganizowanych zostało mnóstwo imprez: kulturalnych i sportowych. Ponieważ wiele z nich spodobało się turkowianom, dlatego w tym roku zamierzamy wrócić do tych wydarzeń, które spotkały się z największym zainteresowaniem mieszkańców. A ponieważ urodziny Miasta, czyli nadanie praw miejskich dla Turku, miało miejsce 24 kwietnia, stąd też wspomniane wydarzenia będą miały miejsce właśnie w kwietniu.

reklama

21 kwietnia 2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się wyjątkowy koncert Big Bandu Miasta Turek z Krzysztofem Cugowskim. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00, a wstęp będzie wolny.

Następnego dnia odbędzie się druga edycja biegów Cursus Turcoviste – Biegu Turku. Głównym organizatorem jest Klub Biegacza Maraton Turek, którzy podobnie jak w ubiegłym roku, zaprasza turkowian do wspólnego biegania w Parku Miejskim im. Żerminy Składkowskiej. Przy okazji w parku stanie sceny, na której odbywać się będą prezentacje artystyczne. 

Z kolej w przestrzeni parkowej swoje pomysły na aktywność zaprezentują stowarzyszenia i organizacje pozarządowe.

Krzysztof Cugowski i biegi na Urodziny Miasta

Podobne artykuły

Pobiegli w VIII edycji

Pobiegli w VIII edycji "Tropem Wilczym" by uczcić...

1 mrz.
Uśmiech i endorfiny czyli VIII Półmaraton...

Uśmiech i endorfiny czyli VIII Półmaraton Towarzyski...

10 lt.
VI Bieg Sylwestrowy już we wtorek! Pobiegaj w...

VI Bieg Sylwestrowy już we wtorek! Pobiegaj w...

30-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama