niedziela 20 października 2019

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama
Wzorek

Krzysztof Cugowski i biegi na Urodziny Miasta

Krzysztof Cugowski i biegi na Urodziny Miasta
 

Chociaż w tym roku miasto Turek nie obchodzi szczególnego jubileuszu nadania praw miejskich, to mieszkańcy, podobnie jak w ubiegłym roku, obchodzić będą urodziny Miasta.

W ubiegłym roku Miasto Turek obchodziło 675-lecie nadania praw miejskich. Z tej okazji zorganizowanych zostało mnóstwo imprez: kulturalnych i sportowych. Ponieważ wiele z nich spodobało się turkowianom, dlatego w tym roku zamierzamy wrócić do tych wydarzeń, które spotkały się z największym zainteresowaniem mieszkańców. A ponieważ urodziny Miasta, czyli nadanie praw miejskich dla Turku, miało miejsce 24 kwietnia, stąd też wspomniane wydarzenia będą miały miejsce właśnie w kwietniu.

reklama

21 kwietnia 2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się wyjątkowy koncert Big Bandu Miasta Turek z Krzysztofem Cugowskim. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00, a wstęp będzie wolny.

Następnego dnia odbędzie się druga edycja biegów Cursus Turcoviste – Biegu Turku. Głównym organizatorem jest Klub Biegacza Maraton Turek, którzy podobnie jak w ubiegłym roku, zaprasza turkowian do wspólnego biegania w Parku Miejskim im. Żerminy Składkowskiej. Przy okazji w parku stanie sceny, na której odbywać się będą prezentacje artystyczne. 

Z kolej w przestrzeni parkowej swoje pomysły na aktywność zaprezentują stowarzyszenia i organizacje pozarządowe.

Krzysztof Cugowski i biegi na Urodziny Miasta

Podobne artykuły

Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej & Big...

Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej & Big Band Turek

z wczoraj
Małgorzata Ostrowska w Turku. Takiej frekwencji...

Małgorzata Ostrowska w Turku. Takiej frekwencji i...

18 paźd.
Ponad 110 uczestników pobiegło w VII edycji...

Ponad 110 uczestników pobiegło w VII edycji Tropem...

3 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama