piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Turek: Visual LED Show i Karens Diet na zakończenie Festiwalu Ognia i Żonglerki

Turek: Visual LED Show i  Karens Diet na zakończenie  Festiwalu Ognia i Żonglerki
 

W dniach 17-20 lipca w Turku trwał „Festiwal Ognia i Żonglerki”. Były to cztery dni zabaw animacyjnych, warsztatów fireshow, spotkań poświęconych pirotechnice, warsztatów akrobatyki powietrznej. Oficjalne zakończenie Festiwalu Ognia i Żonglerki nastąpiło w czwartek 20 lipca w Pubie MixTura.

Uczestników wydarzenia, którzy zjawili się o godz. 18:00 w Pubie MixTura, powitały dyrektor MDK w Turku – Bożena Cesarz oraz Sylwia Przybylska – koordynatorka Festiwalu. Panie dokonały krótkiego podsumowania imprezy przypominając, że młodzież próbującą swoich sił w żonglerce czy tańcu z ogniem można było spotkać w najróżniejszych miejscach w Turku – w MDK, przy Karuzeli, Barbórce, w sali OSP Turek, na Placu Wojska Polskiego itp. Młodzi ludzie, którzy postanowili właśnie w ten sposób spędzić kilka wakacyjnych dni, otrzymali pamiątkowe certyfikaty. Zebrani w MixTurze obejrzeli też „Visual LED Show” w wykonaniu uczestników warsztatów, a następnie na scenie pubu zagrał zespół Karen's Diet.

„Festiwal Ognia i Żonglerki” to efekt współpracy Miejskiego Domu Kultury w Turku, Grupy Tancerzy Ognia Shadows of Fire, Anima ART z Lublina, Teatru Ognia Los Fuegos z Krakowa, firmy COSMOBOX, a także instruktorki akrobatyki – Mileny Domino. Działanie wsparli też tacy sponsorzy i współorganizatorzy, jak np. Pub MixTura, OSP Turek, Park Handlowy Karuzela, Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem Turek, firma Alexas i Tomasz Wroniak.

AW

reklama

 

Podobne artykuły

Animacje dla dzieci kończą trzydniowy Festiwal...

Animacje dla dzieci kończą trzydniowy Festiwal Ognia...

07-07-2019
Wideo: Ogniowy Pokaz Warsztatowy rozpalił serca...

Wideo: Ogniowy Pokaz Warsztatowy rozpalił serca...

07-07-2019
Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed...

Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed nami...

06-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama