piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Crashu wygrywa kolejny Beatbox Battle

Crashu wygrywa kolejny Beatbox Battle - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W minioną sobotę, 29 lipca, w siedzibie stowarzyszenia Przystań odbył się tradycyjne letnie bitwy na beaty. Zarówno te tworzone przez producentów muzycznych, jak i przez beatboxerów przy użyciu ich własnych aparatów mowy.

W tym roku zarówno Beatbox Battle, która w Przystani odbywa się od 2005 r., jak i Beat Battle, miały odbyły się w znacznie skromniejszej formie, niż miało to miejsce w latach ubiegłych.

reklama

- Wszystko związane jest finansami. W tym roku nie otrzymaliśmy wystarczającego wsparcia, w związku z tym, zdecydowaliśmy się, że bitew nie będzie. Ostatecznie jednak impreza się odbyła, choć w znacznie skromniejszej oprawie i z mniejszą liczbą uczestników - komentował wydarzenie Jacek Sulkowski z Przystani.

Pierwsze miejsce, oraz nagrodę ufundowaną przez Pana Stanisława Buchelta otrzymał Maciej „Crashu” Plewczyński z Radomia, który w finałowej bitwie pokonał Taktycznego Wojtka z Łodzi.

reklama

Tegoroczny Beat Battle zwyciężył Dechu z Konina.

md

Podobne artykuły

1% dla Turku: Stowarzyszenie

1% dla Turku: Stowarzyszenie "Przystań"

25 lt.
Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki...

Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki Św....

15-12-2019
Ruszyła tegoroczna Magia Świąt. Kiermasz,...

Ruszyła tegoroczna Magia Świąt. Kiermasz, Fabryka...

14-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama