niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

9°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Nocny Maraton Filmowy przyciągnął kinomaniaków

Nocny Maraton Filmowy przyciągnął kinomaniaków - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W sobotni wieczór, wzorem lat ubiegłych na dziedzińcu Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera odbył się pierwszy w tym roku nocny Maraton filmowy. Punktualnie o godzinie 21.00 tłumnie przybyli widzowie zajęli miejsca. Obecnych było 126 miłośników kina.

Wieczór rozpoczął się od krótkiego spotkania z przedstawicielem KPP w Turku mł. asp. Dorota Grzelką, która przedstawiła zagrożenia, z którymi możemy zetknąć się w życiu codziennym. W dalszej części, widzowie mogli już podziwiać amerykańskie kino oscarowe. Jako pierwszy na ekranie pojawił się film „Lala Land” w reżyserii Damiena Chazella, a następnie wyemitowano „Poradnik pozytywnego myślenia” w reżyserii Davida O. Russella.

reklama

Najwytrwalsi widzowie dotrwali do końca tj. 01.30, kiedy zakończyła się projekcja drugiego filmu. Mamy nadzieję, że wieczór ten przyniósł widzom wiele pozytywnych wrażeń.

Jednocześnie Miejska Biblioteka Publiczna i Muzeum Miasta Turku zaprasza ponowie już 19 sierpnia na drugą noc maratonu filmowego, tym razem będzie to wieczór z polskim kinem pokażemy „Mój rower” w reżyserii Piotra Trzaskowskiego oraz „Sztukę kochania” w reżyserii Marii Sadowskiej.

Pamiętajmy: 19 sierpnia godzina 21.00 dziedziniec Muzeum w Turku. Do zobaczenia.

Podobne artykuły

Kolejny seans w cyklu

Kolejny seans w cyklu "Nocnych maratonów filmowych"...

17 sierp.
Nocny maraton filmowy już 14 sierpnia.  Komedie...

Nocny maraton filmowy już 14 sierpnia. Komedie...

5 sierp.
Wieczór z filmami Jana Komasy

Wieczór z filmami Jana Komasy

18-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama