poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Przystań otoczona Przyjaciółmi

Przystań otoczona Przyjaciółmi - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

To, że stowarzyszenie Przystań w Turku posiada wielu przyjaciół, nie jest żadną nowością. Turkowianie chętnie korzystają z oferty kulturalnej stowarzyszenia, a lokalni przedsiębiorcy wspierają inicjatywy społeczników z Browarnej 13. Jednak takie gesty, jak ten wykonany przez pana Grzegorza Piergiesa, nie często się zdarzają.

Firma "Georg" Grzegorz Piergies w trakcie trwania tegorocznej Akademii Letnich Spotkań Artystycznych wykonała dla Przystani nowe wejście wraz z wjazdem dla osób niepełnosprawnych.

reklama

- Panu Grzegorzowi niezmiernie dziękujemy – mówi Jacek Sulkowski, dyrektor artystyczny festiwalu ALSA. - Tak samo dziękujemy panu Tomaszowi Stolarskiemu, który dowiedziawszy się, że w tym roku mamy problemy, przyszedł i wraz z rodziną wsparł Przystań. Oczywiście dziękujemy i pozdrawiamy naszego długoletniego przyjaciela, pana Stanisława Buchelta, który również w tym roku bitwy na beaty, oraz panu Jarosławowi Frątczakowi prowadzącemu handel telefonami komórkowymi – dodaje „Tata Jacek”.

Nowe wejście będziecie mogli podziwiać chociażby 13 sierpnia (godz. 19:00), kiedy to w Przystani odbędzie się Wielki Finał ALSA i spektakl „Sądny Dzień”.

md

Przystań otoczona Przyjaciółmi

Podobne artykuły

"Przystań" nagrodzona Turkowskim Laurem Kultury. 15...

2 lip.
Sztuka o sztuce. Wyjątkowy spektakl na 15-lecie...

Sztuka o sztuce. Wyjątkowy spektakl na 15-lecie...

30 czerw.

"Królewna Śnieżka" na Powitanie Lata w Przystani

17 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama