środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Przystań otoczona Przyjaciółmi

Przystań otoczona Przyjaciółmi - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

To, że stowarzyszenie Przystań w Turku posiada wielu przyjaciół, nie jest żadną nowością. Turkowianie chętnie korzystają z oferty kulturalnej stowarzyszenia, a lokalni przedsiębiorcy wspierają inicjatywy społeczników z Browarnej 13. Jednak takie gesty, jak ten wykonany przez pana Grzegorza Piergiesa, nie często się zdarzają.

Firma "Georg" Grzegorz Piergies w trakcie trwania tegorocznej Akademii Letnich Spotkań Artystycznych wykonała dla Przystani nowe wejście wraz z wjazdem dla osób niepełnosprawnych.

reklama

- Panu Grzegorzowi niezmiernie dziękujemy – mówi Jacek Sulkowski, dyrektor artystyczny festiwalu ALSA. - Tak samo dziękujemy panu Tomaszowi Stolarskiemu, który dowiedziawszy się, że w tym roku mamy problemy, przyszedł i wraz z rodziną wsparł Przystań. Oczywiście dziękujemy i pozdrawiamy naszego długoletniego przyjaciela, pana Stanisława Buchelta, który również w tym roku bitwy na beaty, oraz panu Jarosławowi Frątczakowi prowadzącemu handel telefonami komórkowymi – dodaje „Tata Jacek”.

Nowe wejście będziecie mogli podziwiać chociażby 13 sierpnia (godz. 19:00), kiedy to w Przystani odbędzie się Wielki Finał ALSA i spektakl „Sądny Dzień”.

md

Przystań otoczona Przyjaciółmi

Podobne artykuły

Nie stać cię na Metallikę? Wybierz się na The...

Nie stać cię na Metallikę? Wybierz się na The...

1 grudz.
Jak to z ALSA było. Podsumowanie Akademii...

Jak to z ALSA było. Podsumowanie Akademii Letnich...

6 sierp.
Artystyczne wakacje w

Artystyczne wakacje w "Przystani". Niedzielny występ...

1 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama